GOBICE

Sadje, zelenjava, zdravilne, okrasne in psihotropne rastline
iksd
Prispevkov: 512
Pridružen: 06 Sep 2010, 16:29

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a iksd » 15 Feb 2011, 22:31

D57 MB
LIMBUŠ
Limbuška 2
T: 01 500 11 85
E:D57@gls-slovenia.com med 15 in 18 uro

http://www.gls-slovenia.com/doc1_16.htm

je v okolici maribora, najbližje skladišče GLS če si iz maribora. do doma ti lahko pripeljejo, loh jih pa pokličeš pa se zmeniš za točno lokacijo pa uro. bl na črno xD če se da, je en prijatlej že tko naredu ampak ti bolj priporočam da greš do skladišča.
lp

gozdar
Prispevkov: 541
Pridružen: 25 Jun 2010, 20:45

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a gozdar » 16 Feb 2011, 12:05

GLS ima skladišče v MB mislim da na limbuški. Tak da pokličeš na GLS pa rečeš da prideš tja iskat če nočeš da ti domov vozijo.


Edit: nisem videl zgorjnjega posta. Jebeni forum prazgodovinski.
Pogoste težave:
http://marlek.com/problem/N - Dušik
http://marlek.com/problem/Mg - Magnezij

matriks
Prispevkov: 4
Pridružen: 13 Feb 2011, 17:02

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a matriks » 20 Feb 2011, 14:54

pozdravljeni

eno vprasanje to je moj 2gi flush in gobice ze 3-4 dni ne rastejo nikamor. a ve kdo mogoce zakaj? mogoce prevec vlage?

hvala


slika

gozdar
Prispevkov: 541
Pridružen: 25 Jun 2010, 20:45

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a gozdar » 21 Feb 2011, 00:00

Prej premalo ali pa prenizka temp.

konoplaj
Prispevkov: 201
Pridružen: 03 Maj 2010, 16:21

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a konoplaj » 21 Feb 2011, 15:07

@matrixx js bi jih na tvojem mestu kr potrgal pa ponovno zaæel flush...to je moje mnenje

smarnica
Prispevkov: 56
Pridružen: 11 Feb 2011, 19:04

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a smarnica » 28 Feb 2011, 21:14

jaz sem klical na GLS za paket pa ko sem se pogovarjal sem sam sebe slišal.. a to prisloškujejo???????

weedster
Prispevkov: 2319
Pridružen: 30 Okt 2007, 14:08

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a weedster » 28 Feb 2011, 21:27

ja, majo te ..
<3 Mary Jane !

konoplaj
Prispevkov: 201
Pridružen: 03 Maj 2010, 16:21

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a konoplaj » 01 Mar 2011, 10:03

dobra risanka o gobicah-..-
http://www.youtube.com/watch?v=_7nPn4rlFeo
me pa zanima če je že kir naročeval iz njihove strani tartufe?

konoplaj
Prispevkov: 201
Pridružen: 03 Maj 2010, 16:21

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a konoplaj » 01 Mar 2011, 10:05

http://www.youtube.com/watch?v=qAtTWv7JLKg&feature=related
pa tole se mi zdi tudi kull,bo treba u kratkem kej sprobat moje B+

smarnica
Prispevkov: 56
Pridružen: 11 Feb 2011, 19:04

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a smarnica » 01 Mar 2011, 15:43

Quote:

ja, majo te ..




in kaj lahko zdaj pricakujem??


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 3 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.