GOBICE

Sadje, zelenjava, zdravilne, okrasne in psihotropne rastline
messino
Prispevkov: 1216
Pridružen: 26 Dec 2004, 13:03

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a messino » 31 Avg 2006, 08:45

... men tud že greste počasi na kurac s temi gobami!

a tutti gobari.

Dajte si gobarski forum narest in tam bluzite o teh sranjih.
Lp
Zapustil Konopljo.org dne 9.5.2007

ibi23
Prispevkov: 197
Pridružen: 11 Maj 2006, 22:39

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a ibi23 » 31 Avg 2006, 09:15

Sej smo v nizki messino...boli te kurac
Let the nature thrill you

InViSiBLe
Prispevkov: 1221
Pridružen: 26 Jan 2006, 11:12

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a InViSiBLe » 31 Avg 2006, 09:39

če nebi folk poskušal raznoraznih zvarkov rastlin nebi sploh nebi blo tega foruma

mrbofh
Prispevkov: 59
Pridružen: 09 Avg 2006, 23:03

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a mrbofh » 31 Avg 2006, 14:27

mene pa zanima kje se lahk dobi semena, glivice norih gobic?

123456
Prispevkov: 330
Pridružen: 15 Feb 2005, 15:43

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a 123456 » 31 Avg 2006, 14:49

Mene pa zanima zakaj ne moreš prebrati vseh postov pri tej temi?
Ker če bi jih, bi na drugi strani našel link do strani kjer lahko kupiš print za 1Euro.

Lp

ROXZ
Prispevkov: 1476
Pridružen: 30 Nov 2004, 16:23

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a ROXZ » 31 Avg 2006, 17:02

a bos semena kupu pa v zemlo posadu pa pod 400w hps pa bojo gobe rasle se tok nisi prebrau teme da bi vedu da so to spore kam gre ta folk

Andrej
Prispevkov: 1751
Pridružen: 08 Dec 2004, 15:07

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a Andrej » 31 Avg 2006, 20:51

narod gre na gobe. Nad gobe v šumo...materko jim...


prijatli !!!
God must love crazy people. He made so many of them.


Gruverka
Prispevkov: 465
Pridružen: 23 Nov 2004, 15:33

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a Gruverka » 01 Sep 2006, 18:17

Tule vas moram posvarit, da večina teh gob/rastlin, ki rastejo pri nas v gozdovih je strupena in NE halucinogena. Razlika pa je ogromna, pri zastrupitvi padeš v delirij - stanje ko počneš neumnosti totalno brez kontrole, kasneje se tudi ne spomniš ničesar kar si počel... če si seveda še živ. Konvencionalne droge imajo tipično lastnost, da se zadetost pojavi kmalu po zaužitju in tudi po nekaj urah izveni, pri teh domačih zvarkih pa to mnogokrat ne drži - delirij se pojavi šele čez več ur (6 ali več) in lahko traja nekaj dni. V SLO je bilo že kar nekaj primerkov (večinoma gre za same smrkavce), ki so pristali na urgenci/psihiatriji ali na lokalnem pokopališču zaradi takih pizdarij kot so volčja češna, tisini plodovi, datura in razne mušnice. Indijanci vejo kaj se uživa, da se doseže neko "višje stanje" in vejo točno kako zadevo pripravit in v kakšnih količinah, vi pa o tem nimate pojma in se zato raje ne igrajte s svojimi življenji. Konkretno si lahko na Drogartu preberete zgodbo mladega fanta moje starosti, ki se je dober mesec nazaj utopil v potoku slabih 200m stran od vikenda kjer so ga s prijatelji srali z daturo pa je bil takorekoč izkušen drogeraš.

skalman
Prispevkov: 308
Pridružen: 24 Nov 2005, 21:51

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a skalman » 01 Sep 2006, 19:14

Lahko das link do te zgodbe (datura, potok..)?
left konoplja.org on 27.7.2007


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 2 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.