Rastline, ki vsebujejo DMT

Sadje, zelenjava, zdravilne, okrasne in psihotropne rastline
ROXZ
Prispevkov: 1476
Pridružen: 30 Nov 2004, 16:23

Re: DMT??

OdgovorNapisal/-a ROXZ » 11 Jan 2008, 15:13

carlos ti si tok pametn, da ti že škoduje.
big, sam bi blo se vseen bolš, ce bi bli mau čistejši cukri, ker to zdej je kurac od ovce.

ontopic: s čim se ekstrahira DMT iz Mimose Hostilis, pa kje se da to dobit?

Uporabniški avatar
ekolog
Site Admin
Prispevkov: 1630
Pridružen: 08 Mar 2005, 02:02
Kontakt:

Re: DMT??

OdgovorNapisal/-a ekolog » 11 Jan 2008, 15:22

Quote:

s čim se ekstrahira DMT iz Mimose Hostilis, pa kje se da to dobit?




http://www.erowid.org/chemicals/dmt/extraction_guide1/dmt_extraction_guide1.shtml
LP, ekolog

Baphomet
Prispevkov: 1275
Pridružen: 27 Feb 2006, 22:56

Re: DMT??

OdgovorNapisal/-a Baphomet » 11 Jan 2008, 18:00

Quote:

jao pravi je prst dvigno ja



zakaj pa se nebi smel strinjat s tem kar nekdo misli??..ni mišljenje stvar vsakega posameznika?če pa imam pač takšen pogled na svet še ne pomeni da sem zato slab človek!Tudi ti se morda strinjaš s čem,kar je v recimo v nasprotju z mojim mišljenjem, pa te zato ne izpostavljam in te tudi ne obsojam.V bodoče te prosim da se vzdržiš podobnih komentarjev,ker me žal ne poznaš niti približno dovolj da bi vedel kako teče moje življenje in se zato prosim tudi ne vtikuj vame!hvala
the walley of sylvania

123456
Prispevkov: 330
Pridružen: 15 Feb 2005, 15:43

Re: DMT??

OdgovorNapisal/-a 123456 » 11 Jan 2008, 18:41

Ej pomoje je Carlos mislil glede na pripoved o opicah ki si jo enkrat povedal. In glede na tisto je pa komentar čisto upravičen. Saj tako sm ga jaz zastopil.

lp

Baphomet
Prispevkov: 1275
Pridružen: 27 Feb 2006, 22:56

Re: DMT??

OdgovorNapisal/-a Baphomet » 11 Jan 2008, 18:52

poglej kljub temu kar sem jaz pisal in preživel v življenju imam pravico se z nekom strinjat...in ja imam izkušnje z vsem mogočim in ni me sram povedat,da sem bivši odvisnik od opijatov.
lp
<<<<<<bapho>>>>>>
PS:gremo nazaj na temo
the walley of sylvania


Carlos_Mencia
Prispevkov: 1025
Pridružen: 24 Feb 2007, 08:15

Re: DMT??

OdgovorNapisal/-a Carlos_Mencia » 12 Jan 2008, 14:10

bapho jas sem sam podal svoje mnenje. sem kje napisal, naj zbrišejo tvoj post, ker nimaš pravice pisat? btw smo v nizki, lahko gremo off kolkr hočemo. 123456 hvala ker si mi prihranil par sočnih stavkov.

BIG moja zmota je. sm mislil, da si dlje v igri. zgleda ste eni še v osnovni šoli takrat bli.

roxz vredu je

Bloody
Prispevkov: 706
Pridružen: 10 Jun 2005, 14:33

Re: DMT??

OdgovorNapisal/-a Bloody » 12 Jan 2008, 14:21

ne se kregat z karlosom,a ne vidte da on vse ve,ma najvec izkusenj in na splosno mu ne mores nc novga povedat ker je on oh-in-sploh ze doooooooooooolg nazaj (k smo mi vsi se iz levga v desnga skakal) vse dal cez in si pridobil vecletne izkusnje na katerih temeljijo njegovi argumenti???raj se mal pogovarjajte z steno,mate vec od tega...

p.s.
123456:ja ne,ne poslusat (sploh o drogah) unga k je dal kej cez...

pejte si raj HS-je spuscat,better yet spuste si ga kr takoj v RL...pa da nebi kdaj kdo slucajno napisu-jst mam takopatako mnenje,ki izhaja iz tega pa tega vendar se vedno spostujem tvoje mnenje in dopuscam moznost,da nimam prav...NE,JST MAM PROU IN TI SE SPLOH NE SMES OGLASAT K MAS VEC IZKUSENJ K JST...eni mate res komplekse, VKT je baje dobra metoda za kej tazga,res...

ah ja,zdej pa se jst to delam...nima smisla
You Fuck With The Bull You Get The Horns

Carlos_Mencia
Prispevkov: 1025
Pridružen: 24 Feb 2007, 08:15

Re: DMT??

OdgovorNapisal/-a Carlos_Mencia » 12 Jan 2008, 14:36

ja najbolš da se vsi z vsemi strinjamo, si ližemo šupke, ter si ovčje kimamo v ksihte.

zato, da se bodo nekteri nedonošenčki pač počutli equal? phaahaha

Bloody
Prispevkov: 706
Pridružen: 10 Jun 2005, 14:33

Re: DMT??

OdgovorNapisal/-a Bloody » 12 Jan 2008, 14:44

ja itaq,tocno to sm napisu,direkt u piko to...

hehe,nedonosencki se dejansko duvajo po netu in pametujejo o stavreh,ki jih enostavno ne razumejo, vse z razlogom da bi se pocutili vecvredne...
You Fuck With The Bull You Get The Horns

Carlos_Mencia
Prispevkov: 1025
Pridružen: 24 Feb 2007, 08:15

Re: DMT??

OdgovorNapisal/-a Carlos_Mencia » 12 Jan 2008, 16:07

huhu ti resnično verjameš, da so te teme tako zapletene za razumet? veš, včasih distanca zelo olajša delo


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 3 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.