Autoflowering Strains

Na splošno o vzgoji konoplje (vršičkanje, sušenje, semena itd.)
matej15
Prispevkov: 2
Pridružen: 05 Sep 2008, 18:13

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a matej15 » 05 Sep 2008, 19:06

Ok hvala . kako je pa kej z vlaznostjo in temperaturo v boxu? Nekje sem zasledil, naj bi bla vlaznost med 30-50% med vegetacijo in okoli 20% med cvetenjem, temperatura pa okoli 25 do 35C. Je to prav ali govorim neumnosti?

amazing
Prispevkov: 18
Pridružen: 30 Avg 2008, 21:53

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a amazing » 06 Sep 2008, 22:15

alo,
v planu imam saditi tam ene 10 rastlinc in to lowrydere, lahko poveste koliko dobite kaj iz ene rastlince??

lp

weedster
Prispevkov: 2319
Pridružen: 30 Okt 2007, 14:08

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a weedster » 07 Sep 2008, 18:00

odvisno od pogojev, pa itak je blo že v tej temi vse napisano.
<3 Mary Jane !

tornado
Prispevkov: 1927
Pridružen: 13 Jan 2005, 19:54

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a tornado » 07 Sep 2008, 18:36

5g. =)
The newb is back.

amazing
Prispevkov: 18
Pridružen: 30 Avg 2008, 21:53

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a amazing » 07 Sep 2008, 20:00

samo 5g??? -_-

tornado
Prispevkov: 1927
Pridružen: 13 Jan 2005, 19:54

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a tornado » 07 Sep 2008, 20:05

Lahko tud več, ampak glede na to kako si zastavu ne bi pričakoval kej velik več
The newb is back.

amazing
Prispevkov: 18
Pridružen: 30 Avg 2008, 21:53

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a amazing » 07 Sep 2008, 21:39

kolk pa kaj v všino zrastejo?? k sem si naredo box in je visok 60cm bo to zadost??

tornado
Prispevkov: 1927
Pridružen: 13 Jan 2005, 19:54

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a tornado » 07 Sep 2008, 21:49

ne bo oz tud je lahko dovolj ja, sploh če cilamo na tistih 5g per plant

The newb is back.

BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a BIG » 08 Sep 2008, 12:53

dej zelenjavar bod tiho če ne veš o čem govoriš, 60 cm je čist dovolj, dobiš pa od 1 - 30g to je taka realna ocena, 60 cm lr pa dobiš res redko kdaj, oz. če je moški, pa še to zelo redko
Enjoy what is natural

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a lasulja » 08 Sep 2008, 13:08

Big jst sm jih na 12/12 fural od starta pod hps pa so bli cca 50cm pa od 6-15g suhega gor. je pa res da sem imel seme druge generacije(kao f2) in so ble rastline precej različne po višini/velikosti bul/trdoti bul, so pa vse enako dišale in enako zadele
police in helicopter search for marihuana ...


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 11 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron