semena - malo za splošno izobrazbo

Na splošno o vzgoji konoplje (vršičkanje, sušenje, semena itd.)
Bruno
Prispevkov: 476
Pridružen: 09 Mar 2009, 20:30

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a Bruno » 08 Jun 2009, 01:14

A se vam white widow, white shark white rhino in podobne sorte zdijo primerne za outdoor?
So fucking what?!

JamaicanPearl
Prispevkov: 1461
Pridružen: 23 Apr 2008, 15:13

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a JamaicanPearl » 08 Jun 2009, 08:21

vsak strain je lahko outdoor, odvisno je samo kje zivis, da seveda izpolnjuješ pogoje da roz'ca dokonča svoj cikel
Vsi ti trije straini iz druzine White se mi zdijo primerni, ampak zdi se mi da si za outdoor straight from the seed malo pozen
If you want peace, prepare for war !

Bruno
Prispevkov: 476
Pridružen: 09 Mar 2009, 20:30

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a Bruno » 08 Jun 2009, 18:51

Ah ne js že za outdoor 2010 sprašujem
So fucking what?!

Bruno
Prispevkov: 476
Pridružen: 09 Mar 2009, 20:30

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a Bruno » 11 Jun 2009, 05:20

Kaj pravte o tej ponudbi na konoplja.org, ki sicer ne vem če je še aktualna:
White Skunk 10 ženska semena Velik 50 dni 29,8 eur

Pa še zanima me kakšne mate izkušnje z himalaya gold kej?

LP!
So fucking what?!

MasterYoda
Prispevkov: 4
Pridružen: 13 Jun 2009, 18:41

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a MasterYoda » 13 Jun 2009, 19:40

Zanima me kje bi najceneje dobil feminizirana semena White Widow .

lp

Krist
Prispevkov: 5
Pridružen: 22 Jun 2009, 21:42

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a Krist » 22 Jun 2009, 22:04

Mene pa zanima če bi lahk kdo zrihtu kej semen.
Weed is it!

Bruno
Prispevkov: 476
Pridružen: 09 Mar 2009, 20:30

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a Bruno » 22 Jun 2009, 22:06

semena.si

headshop

Lp!
So fucking what?!

Bruno
Prispevkov: 476
Pridružen: 09 Mar 2009, 20:30

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a Bruno » 22 Jun 2009, 22:20

Ma kdo kkšne izkušnje z himalaya gold outdoor, kako se odnese?
So fucking what?!

tornado
Prispevkov: 1927
Pridružen: 13 Jan 2005, 19:54

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a tornado » 22 Jun 2009, 23:05

fino
The newb is back.

quassss
Prispevkov: 17
Pridružen: 25 Maj 2009, 17:06

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a quassss » 26 Jun 2009, 15:27

Živeli
Eno vprašanje za stare mačke:
Nedavno sem po netu naročil paket iz "obljubljene dežele" in lih naletel na akcijo s katero sm dobil še 5 hudih semenk free. Problem pa je v tem, ker je sezona sajenja (še posebej za novozasajene) že zdavnaj mimo in zdej razmišljam o načinu kako bi uspel semena nekako "zamrznit" do naslednje sezone? Je sploh možno ohranit seme aktualno za naslednjo sezono in predvsem ob kakšnih pogojih? Al je bl pametno, da jih zdej ob tem času dam kalit in na koncu upam na 5g/rastlinco?
Če se komu sanja, je vsakršen namig dobrodošel..

2) Je kdo že slišal/probal za Lebanese Red (outdoor sativa)? Feedback?

Hvala za sodelovanje, lepdanželim


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 4 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.