semena - malo za splošno izobrazbo

Na splošno o vzgoji konoplje (vršičkanje, sušenje, semena itd.)
lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a lasulja » 07 Jan 2010, 13:33

problem pri teh skuna varjantah je da zacnejo pozno cvetet, in tudi ce cvetijo hitro rata takoj sredina oktobra
kak ne mores do strainov prit?
police in helicopter search for marihuana ...

brokoli
Prispevkov: 182
Pridružen: 13 Maj 2008, 20:41

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a brokoli » 07 Jan 2010, 14:18

ej zelenjavar... ti si lani Ice Cream sadil, ne? Kak se obnese? Kdaj si jo ven neso, kolk je zrastla, kaki je dim...? Planiram za letos pa da še s prve roke eno poročilo dobim
Hašiš.

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a lasulja » 07 Jan 2010, 15:22

brokoli se obnese ok kar dej ven, sprobano. ostalo bos povedal pa ti jeseni
police in helicopter search for marihuana ...

brokoli
Prispevkov: 182
Pridružen: 13 Maj 2008, 20:41

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a brokoli » 07 Jan 2010, 17:46

hehe, štima... kdaj konča mi samo povej, ker letos mi je več ko pol plesen nesla (el nino) pa nebi mel še enega takega zaključka sezone.
Hašiš.

tornado
Prispevkov: 1927
Pridružen: 13 Jan 2005, 19:54

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a tornado » 07 Jan 2010, 20:59

Ah zoo. Ne tolk da ne bi mogu do strainov prit, samo glede na to da furam po par flanc na leto zuni pač pride bolj malo strainov na vrsto Jih je pa ko solate, pa vsakga drugega bi mel
The newb is back.

tornado
Prispevkov: 1927
Pridružen: 13 Jan 2005, 19:54

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a tornado » 11 Jan 2010, 01:31

Ajde če bi kdo naročil za 50 funtov al pa € al karkol pr http://www.pickandmixseeds.co.uk/ naj pove, ma zastonj poštnino
The newb is back.

saas
Prispevkov: 34
Pridružen: 08 Nov 2009, 21:39

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a saas » 20 Jan 2010, 18:52

mene pa zanima če je že kdo mel tota semena
http://www.semena.si/konopljina-semena/green-house-seeds/?izdelek=42
zanima me če so wredu? tota semena so pobarvana je treba kak drugač kalit oz posadit?

tornado
Prispevkov: 1927
Pridružen: 13 Jan 2005, 19:54

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a tornado » 20 Jan 2010, 21:52

Isto. Zanimiva varjanta, sprobaš za drobiž pol GHSjeve kolekcije
The newb is back.

barakuda1
Prispevkov: 1074
Pridružen: 15 Feb 2007, 20:36

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a barakuda1 » 24 Jan 2010, 11:56


jure13
Prispevkov: 49
Pridružen: 20 Dec 2009, 20:49

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a jure13 » 25 Jan 2010, 21:59

Mislim posadit PPP od nirvane oz. Early skunk od sensi seeds. Pa me zanima kako se kaj obnese in če končajo dovolj hitro, mislim jih pa presadit vn nekje sredi aprila (marca bi jih imal indoor)?
Only God Can Judge Me


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 5 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron