semena - malo za splošno izobrazbo

Na splošno o vzgoji konoplje (vršičkanje, sušenje, semena itd.)
kopriwa
Prispevkov: 721
Pridružen: 31 Jul 2010, 10:05

Re: semena - malo za splono izobrazbo

OdgovorNapisal/-a kopriwa » 19 Avg 2010, 05:36

Vlaga v hladilniku je švoh 30%...sem pričakoval višjo vlago..

carxd1
Prispevkov: 85
Pridružen: 22 Dec 2009, 19:01

Re: semena - malo za splono izobrazbo

OdgovorNapisal/-a carxd1 » 22 Avg 2010, 20:53

maš kej semen za prodat

kopriwa
Prispevkov: 721
Pridružen: 31 Jul 2010, 10:05

Re: semena - malo za splono izobrazbo

OdgovorNapisal/-a kopriwa » 22 Avg 2010, 21:07

Car...nimam semen za prodat,še zase jih mam bolj malo...bom mogu nabavit..

fishxl
Prispevkov: 255
Pridružen: 20 Okt 2008, 10:35

Re: semena - malo za splono izobrazbo

OdgovorNapisal/-a fishxl » 24 Avg 2010, 16:34

jz bom pa tle eno butnu haha

zdele gledam neki po netu...

npr da narocim semena direktno od ghs ker so enkrat ceneje kot v slo,me zanima kaksne so sanse da jih dobim oz kolk pride postnine itd itd djte mal povedat sicer vem da nekje na forumu so to ze pisali sam nisem nasel

lp

Mravlja
Prispevkov: 1253
Pridružen: 31 Okt 2009, 16:23

Re: semena - malo za splono izobrazbo

OdgovorNapisal/-a Mravlja » 26 Avg 2010, 18:22

Cene so iste (ali višje zaradi poštnine, ki je 10eur direkt od ghs)

timoslav
Prispevkov: 505
Pridružen: 02 Feb 2010, 19:17

Re: semena - malo za splono izobrazbo

OdgovorNapisal/-a timoslav » 02 Sep 2010, 12:17

Lahko bi mi kdo priporočal eno dobro vrsto, ki zraste do višine 35-40 cm in nič več, ter da ma dobro aromo

Silas
Prispevkov: 124
Pridružen: 05 Jun 2010, 01:19

Re: semena - malo za splono izobrazbo

OdgovorNapisal/-a Silas » 02 Sep 2010, 12:30

do te višine ti lahko pride katerakoli od indik, seveda če jo daš že od semena ali mogoče 1 teden vege na 12/12

lp

timoslav
Prispevkov: 505
Pridružen: 02 Feb 2010, 19:17

Re: semena - malo za splono izobrazbo

OdgovorNapisal/-a timoslav » 02 Sep 2010, 14:18

Bolj konkretno sem mislil, če bi se dalo kakšno vrsto. Katera ma že po naravi tako karakteristiko, da ne gre nad 40 cm ne glede na svetlobo.

lp

Silas
Prispevkov: 124
Pridružen: 05 Jun 2010, 01:19

Re: semena - malo za splono izobrazbo

OdgovorNapisal/-a Silas » 02 Sep 2010, 20:15

glej, takšne vrste ni, višina se uravnava samo s tem da če hočeš nizko rastlino jo daš prej(takoj ko ima par listkov/klon) na cvetenje(12/12) ali pa jo pustiš rasti in jo supercrop-aš oziroma upogibaš v vertikalo, pa še to boš težko prišel pod 50cm... na straneh od seedbank ti piše average height od 45 pa vse tja do enega metra ampak tudi če imaš strain za katerega piše da je indoor height 45-55 recimo ti lahko v cvetenju zraste po 2m itd, če jo dalj časa vegetiraš seveda...
druga varjanta so autoflowerji pa tudi tej variirajo v višini(ki je odvisna od genetike/fenotipa/pogojev/svetlobe/...)
zj če sm ustrelil v temo pa naj kakšen star maček pove ali obstaja kakšna roža ki ima programiranih tistih 40 cm

no pa da ne bom samo pametoval, tale mislim da je precej mala in grmičasta vrsta http://www.barneysfarm.com/index.php?p=home&i=52&action=detail&lang=en

lp


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 2 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron