Autoflowering Strains

Na splošno o vzgoji konoplje (vršičkanje, sušenje, semena itd.)
bedanc
Prispevkov: 28
Pridružen: 14 Apr 2010, 00:29

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a bedanc » 09 Avg 2010, 15:19

Evo še en moj lowryder velk okol 90cm zdej je začeu cvetet.





LP

verhc
Prispevkov: 356
Pridružen: 28 Feb 2010, 21:40

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a verhc » 09 Avg 2010, 15:21

lepe sam a niso mal sumljivo velke za lr??
drgač pa
Ik rook hennep

qurva
Prispevkov: 243
Pridružen: 05 Jun 2010, 13:20

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a qurva » 09 Avg 2010, 15:26

Ni sumljivo , ker ni lowryder Še po strukturi rože se vidi da ni ter 3x prevelik za začetek cvetenja Vrjetno je seemena kupo od enga tle na forumu in ga je napizdo
Fala ti evropu za demokraciju,sad mogu na kurac nabit i policiju i partiju

aaa
Prispevkov: 446
Pridružen: 12 Jul 2009, 13:43

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a aaa » 10 Avg 2010, 10:54

Quote:

Evo še en moj lowryder velk okol 90cm zdej je začeu cvetet.





LP




Lepa drgac vendar sem tudi jaz na sumu da tole ni lowrider.
kdaj si pa uskliv seme?
ZIVLJENSKA RESNICA: TREZNOST JE ILUZIJA

bedanc
Prispevkov: 28
Pridružen: 14 Apr 2010, 00:29

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a bedanc » 10 Avg 2010, 11:34

hh jst tut to že doug summ drgač so pa original semena lowryder #2 od joint docrors kupljena na hempatii

qurva
Prispevkov: 243
Pridružen: 05 Jun 2010, 13:20

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a qurva » 10 Avg 2010, 13:01

Zdaj že tam napizdujejo ?! Ti si jih kupil ali je še kaka roka mezmas bila ?
Fala ti evropu za demokraciju,sad mogu na kurac nabit i policiju i partiju

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a lasulja » 10 Avg 2010, 13:39

joint doctor je imel probleme z rajderji spomladi, je dal celo serijo ven ki niso bli autoflower, ta je iz tiste serije
police in helicopter search for marihuana ...

rasta11
Prispevkov: 1262
Pridružen: 27 Mar 2006, 15:16

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a rasta11 » 10 Avg 2010, 14:05

ojoj
Konoplja.org
Izobrazevalna in poucna stran o nasem najljubsem zeliscu

bedanc
Prispevkov: 28
Pridružen: 14 Apr 2010, 00:29

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a bedanc » 10 Avg 2010, 14:26

ja. A ma to kkšno garancijo da dajo nova semena? ja zdej je bla slabe 4 mesce v vegetacijo tko da je blo res že čudn. Sam pol bo posledično tut večji yeild ane?

rastafella
Prispevkov: 678
Pridružen: 05 Jan 2008, 12:40

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a rastafella » 19 Avg 2010, 17:05

Uprasanje za low mojstre...par lowicev sm dvignu,pa mam en question..nameravam jih namrec imeti z ostalo regular ekipo...pa me zanima bom velik zgubu oziroma je kdo lowice cvetel na 12/12....kaksna je kaj razlika ce sploh je...Lp
Leaves of seven you r n Heaven!!!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 5 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron