Autoflowering Strains

Na splošno o vzgoji konoplje (vršičkanje, sušenje, semena itd.)
barakuda1
Prispevkov: 1074
Pridružen: 15 Feb 2007, 20:36

Re: Autoflowering Strains

OdgovorNapisal/-a barakuda1 » 26 Avg 2010, 18:12

Kolker sm gledu še ni noben jamru.
Edin kar se tiče teh super auto varjant so femenizirana in so nagnjena k hermiranju.

alex99
Prispevkov: 10
Pridružen: 25 Avg 2010, 18:53

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a alex99 » 26 Avg 2010, 20:34

mene zanima pri teh lowriderjih kolk visok zrastejo in kter te fajn prbije

rastafella
Prispevkov: 678
Pridružen: 05 Jan 2008, 12:40

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a rastafella » 06 Sep 2010, 23:35

Lowryder 1





So prav lepi ,kristali se odlicno formirajo,davc je se njihov dan...veliki so od 40 do 9o'cm,rastejo pa pod fasisticnim rezimom...12/12..iz razlogov..Lp
Leaves of seven you r n Heaven!!!

barakuda1
Prispevkov: 1074
Pridružen: 15 Feb 2007, 20:36

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a barakuda1 » 08 Sep 2010, 20:47

Ka kr devetdestko so nekteri nardil?! Pa sej ne morem verjet!
Jim pa manka še kr lep cajt do žetve.

zero
Prispevkov: 421
Pridružen: 05 Okt 2010, 11:29

Re: Autoflowering

OdgovorNapisal/-a zero » 05 Okt 2010, 11:39

Že dolgo brskam in berem po forumu. Ubistvu sem pomoje prebral že celega doma sem si v omari izdelal growbox v katerem imam 5 solatic power skunk auto pod 250W žarnico za rast in cvetenje. Spodaj bom prilepil slike, pa pokomentirite. Moti me to, da so stare 19dni od semena, pa so dokaj majhne, okoli 15cm, so pa dokaj košate, ubistvu se samo širijo. Upam da bo kej za prkurt

http://www.shrani.si/f/3I/WF/1wdyG5Gk/05102010065.jpg
http://www.shrani.si/f/J/z/2r1qJiV4/05102010066.jpg
http://www.shrani.si/f/3y/BQ/1G7fPWsS/05102010067.jpg
http://www.shrani.si/f/1I/Bi/d0Dmk6W/05102010068.jpg
http://www.shrani.si/f/9/sN/7XQNqL9/05102010069.jpg

slike so od ene rastline, ker so tako ali tako skoraj enake.

Uporabniški avatar
passion
Prispevkov: 1691
Pridružen: 24 Mar 2010, 13:26

Re: Autoflowering

OdgovorNapisal/-a passion » 05 Okt 2010, 12:04

lepe so lepe ni kej
Hell, it's about time.

zero
Prispevkov: 421
Pridružen: 05 Okt 2010, 11:29

Re: Autoflowering

OdgovorNapisal/-a zero » 05 Okt 2010, 15:15

Sej rastejo hitro, samo me moti to, da bojo počasi začele cveteti, pa ne vem koliko bo še zrastlo med cvetenjem. Upam da malo več kot še enkrat toliko. Drugače pa prelepo dišijo, kaj šele bo ko začnejo cveteti. Naslednja runda bo pa sigurno scrog tehnika, seveda ne autoflower.

zero
Prispevkov: 421
Pridružen: 05 Okt 2010, 11:29

Re: Autoflowering

OdgovorNapisal/-a zero » 05 Okt 2010, 15:55

250w plantastar, ki je za rast in cvetenje. Tko da nej nebi bil v tem problem. Mogoče kdo ve, kok se približno power skunk auto raztegne od začetka cvetenja pa do konca?


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 5 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.