Autoflowering Strains

Na splošno o vzgoji konoplje (vršičkanje, sušenje, semena itd.)
barakuda1
Prispevkov: 1074
Pridružen: 15 Feb 2007, 20:36

Re: Autoflowering

OdgovorNapisal/-a barakuda1 » 06 Okt 2010, 22:56

Zzero tole ti zgleda, tako, kot mora. Vse maš v najlepšem redu. Kr tak naprej. Ti sekaš iz večine začetnikov. Take mam rad!

zero
Prispevkov: 421
Pridružen: 05 Okt 2010, 11:29

Re: Autoflowering

OdgovorNapisal/-a zero » 07 Okt 2010, 11:04

Tnx pazipes. Dons zjutral sem opazil male zelene nitke, tko da mi je začelo cveteti. Teli auto mi niso prov všeč, 20 dan iz semena pa že cveti. Nima veze. Auto skunk sem vzel ker ni neki zahteven, pa baje dost odporn, tko da bo za prvič kr vredu. Ko bo kaj spremenb, pa ko bojo malo večje rožce, prlimam še kako sliko.

Mravlja
Prispevkov: 1253
Pridružen: 31 Okt 2009, 16:23

Re: Autoflowering

OdgovorNapisal/-a Mravlja » 09 Okt 2010, 13:54

Mislim, da se ti bojo v naslednjem tednu ali dveh kar zelo raztegnile. Ne rabiš se bat, še prevelike bojo

zero
Prispevkov: 421
Pridružen: 05 Okt 2010, 11:29

Re: Autoflowering

OdgovorNapisal/-a zero » 09 Okt 2010, 15:28

res je. Čist so ponorele, v treh dneh zrastle 5cm, pa še razširle so se. Sej višine mam dost, sam širina je problem, prava šuma je Če bo šlo tko naprej, bom moral dat eno ven oz nekomu jo padarit.

zero
Prispevkov: 421
Pridružen: 05 Okt 2010, 11:29

Re: Autoflowering

OdgovorNapisal/-a zero » 12 Okt 2010, 11:46

Evo 26 dan in od oka 6 dan cvetenja. Mal je gužva v boxu, zato so krajni listi mal bogi, k se res gužvajo, nism vedu da bo šlo to tolk v širino. Vse so okoli 30cm velike.

http://www.shrani.si/f/2h/13N/1la1MQ8Z/11102010074.jpg
http://www.shrani.si/f/F/13N/4OYzRujD/11102010075.jpg

love9bitch
Prispevkov: 165
Pridružen: 16 Jun 2010, 09:50

Re: Autoflowering

OdgovorNapisal/-a love9bitch » 12 Okt 2010, 14:57

zzero ti pa mas bombake xD
lepe so
Sever, jug, vzhod, zahod- GANJA raste vse povsod!

paperino
Prispevkov: 3
Pridružen: 17 Okt 2010, 16:13

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a paperino » 17 Okt 2010, 16:21

Lp vsem

sem pac nov na forumu in me zanima par stvari glede lowriderju

kupil sem si kit 400w Hps sedaj pa me zanima sledece

koliko velik prostor naj naredim za tole luc
koliko rastlin lahko gojim pod to lucjo 10 20 30...
kaj naj se v prostor vgradim

Pred kratkim sem si kupil semena kanabia gnomo automatico feminizirana

zanima me kaksne lonce naj uporabim doma imam lonce iz head shopa tamale pa tavelike (crne)

za gnojila pa imam hesi

Zanima me se kaksno zemljo naj kupim

vsem hvala za pomoc

paperino
Prispevkov: 3
Pridružen: 17 Okt 2010, 16:13

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a paperino » 17 Okt 2010, 16:33

Zanima me se idealne ure za gojenje lowriderju

FlyBoy
Prispevkov: 1191
Pridružen: 29 Jan 2006, 10:40

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a FlyBoy » 17 Okt 2010, 17:36

Forum? Beri stare teme? Zraven vsake luči maš napisano idelano kvadraturo. Lahko gojiš 3 rastline ali 20 ! Ventilatorji in/out + kak za not da meše zrak. Lonce uporabi glede na to za kakšno tehniko se boš odločil (manj rož=večji, več= manjši lonci). Zemlja= za balkonske rastline s perlitom. Na tvoj drug post nevem odgovora.

in...


NE SPREMINJAJ TEME !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 7 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.