Autoflowering Strains

Na splošno o vzgoji konoplje (vršičkanje, sušenje, semena itd.)
HPTomy
Prispevkov: 56
Pridružen: 25 Sep 2011, 19:38

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a HPTomy » 22 Maj 2012, 19:13

Če se bo pa obetalo lepo vreme pa samo črna vrečka za smeti čez zaradi sonca pa v kakšno senco na drevo in pustim dober teden (pod kakšno gosto krošnjo al nekaj

belivitez
Prispevkov: 1708
Pridružen: 03 Maj 2012, 20:43

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a belivitez » 22 Maj 2012, 19:55

škatlo kr pozabi ker karton veže vlago nase.... tud jutranjo roso :/ odzunaj je pomojem ful velik problem stvar posušit...

Buddah
Prispevkov: 381
Pridružen: 07 Jun 2010, 12:36

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a Buddah » 22 Maj 2012, 20:06

Sem imel prvo leto tut sam tak problem...najprej sem dal v škatlo pa mi je 1/3 vsega splesnelo tako, da ti to metodo odsvetujem! Na koncu sem zadevo nekako skril na podstrešje,napel par štrikcov, da sem imel to kam obesit, še nekaj robe pa sem položil na časopisni papir ter diskretno zakamufliral.

belivitez
Prispevkov: 1708
Pridružen: 03 Maj 2012, 20:43

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a belivitez » 22 Maj 2012, 20:14

edina stvar ki jo boš težko zakamufliral bo mojem vonj

HPTomy
Prispevkov: 56
Pridružen: 25 Sep 2011, 19:38

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a HPTomy » 22 Maj 2012, 20:29

piz*a no ja vonj je tudi edini problem če dobro pomislim. itak na podstrešju je ful stvari bi že nekam dal sam kaj ko bo cela hiša pol po tem smrdela ja...Bom vprašal frende al pa brata za kakšno idejo, mogoče dam kateremu frendu da posuši še zame, kar se mi zdi še najboljša ideja, ki pa nisem siguren da je izvedljiva.

No, navsezadnje bomo vidli, če ma kdo predloge naj kar napiše, bom ful hvaležen

HPTomy
Prispevkov: 56
Pridružen: 25 Sep 2011, 19:38

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a HPTomy » 22 Maj 2012, 20:59

Nevem rajši nimam piz*arij s starši ker niso glih zagovorniki konoplje, žal sigurno bi jih lahko skril sam bo dišalo celo stanovanje iz tiste omare in bo slej al prej koga prvablo da pride pogledat frend pa je reku da res nima placa ker bo mel ful tega za posušit bom že nekako, tukaj sam sprejemam koristne predloge, iz morebitnih izkušenj od koga, to je vse

nekaj bom zrihtal, sicer pa hvala vsem

Nodi
Prispevkov: 33
Pridružen: 06 Avg 2011, 13:24

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a Nodi » 22 Maj 2012, 21:18


Mravlja
Prispevkov: 1253
Pridružen: 31 Okt 2009, 16:23

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a Mravlja » 22 Maj 2012, 23:33

Poišči kakšno zapuščenio hišo, bunker.. Če ne najdeš nič pa naredi kak mali šotor pa jih obesi not, če pa bo napovedano sončno vreme pa ne rabiš nič, glede na to da ti bojo lowiči najverjetneje končali sred poletja, se ti bodo zunaj posušili v dnevu dveh.

HPTomy
Prispevkov: 56
Pridružen: 25 Sep 2011, 19:38

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a HPTomy » 23 Maj 2012, 20:04

da, tako bom tudi nardil, mravlja. bom malo spremljal vremensko napoved in ko bo napovedano sončno vreme vsaj za kakšen teden jih posekam, dam sušit. Če bo pa slabo pa še mal počakam da bo šel dež mimo:)

Hvala mravlja,imam ogledano eno staro hišo sam upam da ne pride lastnik glih takrat jo gledat...
sicer pa nevem kak je s tisto hišo, zakaj jo sploh hodi gledat, ker bi sam reku da že razpada in ni več varna...hobij pač, mogoče pa hodi gledat če mularija notr travo suši, haha

hvala še 1x vsem


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 4 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.