SEMENA-JACK HERRER

Na splošno o vzgoji konoplje (vršičkanje, sušenje, semena itd.)
zarni
Prispevkov: 285
Pridružen: 14 Apr 2005, 13:14

Re: SEMENA-JACK HERRER

OdgovorNapisal/-a zarni » 11 Nov 2005, 18:37

Oziroma... če me ne bo prej BABYLON vzel...

Hehe... mi je paniko naredo danes ta ganja_farmer... ker mam avatar pa slike kar na svojem IP... jebiga...

Če bo BABYLON prišo, pa naj pride!

Do tedaj pa...


Nič se še ni premaknilo v šotni...
White Lemons Super Hazed Widow

INKVIZITORKA
Prispevkov: 670
Pridružen: 16 Jun 2005, 08:27

Re: SEMENA-JACK HERRER

OdgovorNapisal/-a INKVIZITORKA » 11 Nov 2005, 19:22

Quote:

Nič se še ni premaknilo v šotni...





Moraš malce pobezat

Buld
Prispevkov: 125
Pridružen: 14 Mar 2005, 14:19

Re: SEMENA-JACK HERRER

OdgovorNapisal/-a Buld » 11 Nov 2005, 20:52

Ne šlataj pa počaki, bo že prilezlo vn!

8)

mike
Prispevkov: 2106
Pridružen: 23 Apr 2005, 12:13

Re: SEMENA-JACK HERRER

OdgovorNapisal/-a mike » 11 Nov 2005, 20:54

'bo že prilezlo ven' - tiste male mušice

Buld
Prispevkov: 125
Pridružen: 14 Mar 2005, 14:19

Re: SEMENA-JACK HERRER

OdgovorNapisal/-a Buld » 11 Nov 2005, 21:39

V vsakem primeru, če zdrma, lahko samo škoduje.

cistak
Prispevkov: 645
Pridružen: 22 Jan 2005, 19:47

Re: SEMENA-JACK HERRER

OdgovorNapisal/-a cistak » 13 Nov 2005, 22:58

Zarni kako napreduje?Je ze vzkalila?
ŠTA JE MIŠEVI?!?!ŠTA STE SE USRALI?!

zarni
Prispevkov: 285
Pridružen: 14 Apr 2005, 13:14

Re: SEMENA-JACK HERRER

OdgovorNapisal/-a zarni » 14 Nov 2005, 00:20

Prišo danes domov... pa nič ne kaže... zaj je že od petka... slabo to...

malo me skrbi da ne bo... ker semenka tudi ni bla več najlepša...

White Lemons Super Hazed Widow

INKVIZITORKA
Prispevkov: 670
Pridružen: 16 Jun 2005, 08:27

Re: SEMENA-JACK HERRER

OdgovorNapisal/-a INKVIZITORKA » 14 Nov 2005, 07:51

Preveč si zalil

cistak
Prispevkov: 645
Pridružen: 22 Jan 2005, 19:47

Re: SEMENA-JACK HERRER

OdgovorNapisal/-a cistak » 14 Nov 2005, 10:27

Počakaj še malo lahko ti vzkali po 1 tednu lahko tudi po 2.
ŠTA JE MIŠEVI?!?!ŠTA STE SE USRALI?!

Agnes
Prispevkov: 2532
Pridružen: 29 Avg 2005, 02:39

Re: SEMENA-JACK HERRER

OdgovorNapisal/-a Agnes » 14 Nov 2005, 17:40

Quote:

Počakaj še malo lahko ti vzkali po 1 tednu lahko tudi po 2.




krneki.


še enkrat povem pizda vam butasta, zdej se mi je pa utrgal

to je seme


to je kozarec


kot v vrtcu...





Ja, res, to je voda.





NOW PUT THAT FUCKING SEED IN A GLASS OF WATER.
DEATH BEFORE DISHONOR!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 9 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.