naredte si sami cool tube

Na splošno o vzgoji konoplje (vršičkanje, sušenje, semena itd.)
scegy
Prispevkov: 92
Pridružen: 05 Dec 2004, 13:50

Re: naredte si sami cool tube

OdgovorNapisal/-a scegy » 06 Feb 2006, 23:01

ej hvala res, hvala za vsa mnenja in bv pripombe sam jest bi zdej kr uporabljau to a vam je prov? pa če mogoče še kdo išče to tolko časa nej si pomaga s temi informacijami mojmi, aja sej o tem nej bi biu ta thread ane? jaaa
no dejte se razpisat zdej da bo spet enih 10 strani brezvezarij, juhu! LP

scegy
Prispevkov: 92
Pridružen: 05 Dec 2004, 13:50

Re: naredte si sami cool tube

OdgovorNapisal/-a scegy » 06 Feb 2006, 23:12

se opravičujem za popizdevanje, sam imaste res neumestne pripombe glede na to zakaj sem sploh začeu ta thread.
konc debat ok? zaklente magari

Agnes
Prispevkov: 2532
Pridružen: 29 Avg 2005, 02:39

Re: naredte si sami cool tube

OdgovorNapisal/-a Agnes » 06 Feb 2006, 23:22

scegy - ne se razburjat, ta debata je še

lp
DEATH BEFORE DISHONOR!

scegy
Prispevkov: 92
Pridružen: 05 Dec 2004, 13:50

Re: naredte si sami cool tube

OdgovorNapisal/-a scegy » 07 Feb 2006, 18:25

jah jest mam zdej vse sestavljeno skoraj in polemizirat kera debelina stekla bi bla boljša je zame čist nepomembno
drgač vi si ga pa kr prvošte

Agnes
Prispevkov: 2532
Pridružen: 29 Avg 2005, 02:39

Re: naredte si sami cool tube

OdgovorNapisal/-a Agnes » 09 Feb 2006, 14:00

Dej pokaz kako zgleda sestavljeno... sem dobila eno idejo - mogoce grem tudi jaz kupit nekaj takega.. praviš da naredijo po meri ? debelino, dolzino in r??

lp, agni
DEATH BEFORE DISHONOR!

scegy
Prispevkov: 92
Pridružen: 05 Dec 2004, 13:50

Re: naredte si sami cool tube

OdgovorNapisal/-a scegy » 10 Feb 2006, 13:45


h4cky
Prispevkov: 549
Pridružen: 02 Okt 2005, 21:47

Re: naredte si sami cool tube

OdgovorNapisal/-a h4cky » 31 Mar 2006, 00:55

evo še js sm si naredu cool tube (sicer ni primerjave z scegijevo ampak js nisem vanjo vložil niti tolarja (zgolj sreča ))

zadeva je takale:
vzel sem reflektor (50x30cm) na katerem sem imel že prej to luč in kaljeno steklo (60x30cm --> zakaj je 10 cm daljši? ker je bil zastonj drugače pa 50x30cm kaljenega stekla pride od 7k naprej)

prvo sem vzel en profil za knauf pa ga prerezal na pol tako sem dobil 2 nosilca, potem sem vzel reflektor mal pocahnu kje bodo lukne in zvrtal 3 luknje na vsaki strani, seveda tudi na nosilcih.




ko sem zvrtal vse luknje sem na reflektor prišraufal nosilce za steklo


na nosilce sem dal nekaj silikona da ima steklo nekaj oprijema...



ko sem vstavil steklo sem ga še pritrdil z silikonom


potem še za grand finale sem pritrdil nosilce za fleksibilno cev in ketnico


potem sem samo še naštimal cevi in akcija zadeva laufa




to je to simpl ko pasulj nič kompliciranja

heki

Baphomet
Prispevkov: 1275
Pridružen: 27 Feb 2006, 22:56

Re: naredte si sami cool tube

OdgovorNapisal/-a Baphomet » 31 Mar 2006, 01:35

Zgleda vredu,pa poročaj kako deluje,kolko si pridobil pri razdalji med lučjo in rožico.
Srečno pa lp.
the walley of sylvania

Baphomet
Prispevkov: 1275
Pridružen: 27 Feb 2006, 22:56

Re: naredte si sami cool tube

OdgovorNapisal/-a Baphomet » 31 Mar 2006, 11:55

A je tut zato žarnica okrogle oblike??
the walley of sylvania



Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 10 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.