kloniranje

Na splošno o vzgoji konoplje (vršičkanje, sušenje, semena itd.)
rastaskin
Prispevkov: 143
Pridružen: 07 Dec 2008, 14:41

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a rastaskin » 20 Apr 2009, 23:09

Jaz računam svojo mamico porezat sredino maja, če bo kaj za rezat. Je pa šele en teden odkar je pogledala iz zemlje hehe.
Bomo vidl kako bo kaj ratalo glede na to da grejo potem klončki že začetek junija ven.
lp!

CannaIce
Prispevkov: 101
Pridružen: 02 Apr 2009, 23:47

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a CannaIce » 21 Apr 2009, 09:55

Quote:

Kaj pravite mi še lahko letos uspe nardit klone, jih ukoreninit in ugotovit spol do outdoor sezone ? Pa še na bilke morm malo čakat da zrastejo (zdej so v 2 štuku šele).




Težko. Ampak bi šlo mogoče.

FlyBoy
Prispevkov: 1191
Pridružen: 29 Jan 2006, 10:40

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a FlyBoy » 21 Apr 2009, 10:54

Če pa ne bo šlo bom pa dau kr tele vn ki zdej rastejo

CannaIce
Prispevkov: 101
Pridružen: 02 Apr 2009, 23:47

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a CannaIce » 23 Apr 2009, 23:04

Eno vprašanje. Na koliko ur svetlobe ukoreninjate klonse? Jaz jih imam na 18/6. Mislite, da bodo začeli cvetet, če pridejo 20. Maja ven? Sj je FlyBoy itak predlagal, da naj jih dam na 15/9.Ampak sem skoraj prepričan, da nebi smeli zacveteti. Ali? čeprav je strain dominant indica varianta...

buxxy
Prispevkov: 657
Pridružen: 06 Avg 2007, 01:37

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a buxxy » 24 Apr 2009, 12:51

jaz jih mam striktno na 18|6 ali 20|4 režimu. nasplošno sem opazil da je rastlinam ljubše če imajo tudi v vegi obdobju svoj spanec, pa tut korenine se razvijajo ponoči.
plants growing out of my ass

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a lasulja » 24 Apr 2009, 14:29

Buxxy se strinjam s tabo da rabijo malo teme, meni se najboljše obnese na 20/4, samo to za indoor. Za outdoor pa dejte na 16/8, mejbi na 17/7, več pa ne, pa ne bo problemov pri prenosu klonov v naravo po 10.5.. Je pa posledica krajšega dneva (16/8) ta, da naredijo korenine kak dan kasneje samo se potrpi
police in helicopter search for marihuana ...

Rudebwoy
Prispevkov: 61
Pridružen: 04 Dec 2008, 13:00

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a Rudebwoy » 24 Apr 2009, 14:43

je ze kdo probal delat klone brez luck?jaz jih letos prvič,z 3 rožic posajenih v prvi polovici februarja in sem do zdaj porezal dol 8 klonov,ki so se mi vsi prijeli,zdaj me pa zanima ali imajo 2 meseca vegetacije dovolj(brez lamp seveda),da se razvijejo v lepe rože?
lani sem nekaj prakticiral z enim klonom,vendar sem ga polomil ker sem ga odrezal v maju in do oktobra je zrasel za dobrih 30cm in dal en dokaj konkreten vrh:)

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a lasulja » 24 Apr 2009, 15:34

Klone lahko delaš z lučkami al pa brez, pa če jih imaš s koreninami v tem trenutku ni problema, nesi ven pa bo
police in helicopter search for marihuana ...

buxxy
Prispevkov: 657
Pridružen: 06 Avg 2007, 01:37

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a buxxy » 24 Apr 2009, 17:57

lučke gor dol korenine bojo, odvisno samo kdaj. jst dobim korenine v 7ih dneh ker mam dost toplo notr (27-29), klone popršim samo prvi dan drugače samo pokrov od gredice tko da ne razvajam klonov preveč in se hitr primejo.

sem pa pred kratkim naredil fatal napako in sm jih brutalno preveč pršil z vodo (same klone) in so posledično rabl dolg da se ukoreninjo, tretjina jih je itak zgnila predn so sploh korenine lahk pognale druga tretjina je pa pocrkala od šoka ko sm jih prenesu prehitr vn iz grede in se niso mogl hitr navadit na bolj suho okolje. tako da jaz sicer ne najbolj n00b za kloniranje sem šel rajši še enkrat prebrat par osnov in trikov, ki sem jih očitno mal pozabi ker neki časa nism delu klone. tko da toplo ozračje, prskat po strehici in ne samih klonih, ne preveč svetlobe na začetku in mam korenine najkasneje v desetih dneh - najkasneje!!!! uporabljam pa samo šotne tabletke trenutno...ampak first in most important rule - potrpljenje !
plants growing out of my ass

lion
Prispevkov: 861
Pridružen: 14 Nov 2008, 17:18

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a lion » 27 Apr 2009, 16:52

pitanje .. je kdo probal dno posode s kloni ogrevat z grelnimi zicami ? bi to pomagalo za boljse ukoreninjenje ? lp
When life puts stones in your way
build something nice out of them
Loesje


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 1 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron