Gnojilo

Na splošno o vzgoji konoplje (vršičkanje, sušenje, semena itd.)
CannaIce
Prispevkov: 101
Pridružen: 02 Apr 2009, 23:47

Re: Gnojilo

OdgovorNapisal/-a CannaIce » 01 Jun 2009, 20:38

Za vego ni glih nevem kaj vredu, saj je dušika manj kot pa fosforja ter kalija. Za vego je zlato pravilo N>PK za cvetenje pa obratno!

borat
Prispevkov: 261
Pridružen: 02 Mar 2007, 21:06

Re: Gnojilo

OdgovorNapisal/-a borat » 01 Jun 2009, 20:57

sam piše na embalaži, da se lahko uporablja skozi celotno vegetacijo.

CannaIce
Prispevkov: 101
Pridružen: 02 Apr 2009, 23:47

Re: Gnojilo

OdgovorNapisal/-a CannaIce » 01 Jun 2009, 21:44

Lahko probaš zakaj pa ne. Pa poročaš pol.

tornado
Prispevkov: 1927
Pridružen: 13 Jan 2005, 19:54

Re: Gnojilo

OdgovorNapisal/-a tornado » 01 Jun 2009, 22:07

haha jst sm že v vege zalil en dvakrat s cvet gnojilom, ker mi je zmankal za zelenje in zmer pozabm kupit
The newb is back.

borat
Prispevkov: 261
Pridružen: 02 Mar 2007, 21:06

Re: Gnojilo

OdgovorNapisal/-a borat » 01 Jun 2009, 22:22

In kaka je reakcija? je kul, al bo kej narobe?

pa še eno vprašanje...ker na embalaži ne piše tega podatka, me zanima kako pogosto lahko gnojim?

Lp

zacetek
Prispevkov: 859
Pridružen: 24 Mar 2009, 09:31

Re: Gnojilo

OdgovorNapisal/-a zacetek » 01 Jun 2009, 22:52

js sem doma najdu od BIO NOVE THE MISSING LINK. A kdo ve zakaj je to, namreč navodila so v nem. na netu pa tut ni kj za prebrat.

CannaIce
Prispevkov: 101
Pridružen: 02 Apr 2009, 23:47

Re: Gnojilo

OdgovorNapisal/-a CannaIce » 01 Jun 2009, 23:01

Rata to je kot nek booster, ki se ga uporablja čez celotno življensko dobo rastline. Ščiti rastlino pred škodljivimi zunanjimi vplivi in domnevno povečuje pridelek. Baje se ga ne more predozirat.

Doziranje: 50 ml. na 100 litrov (vsako zalivanje baje)- 1:2000
Enkratno hranjenje (npr. enkrat na teden)- 1:500
Foliarno: 10 ml. na liter - 1:100

tornado
Prispevkov: 1927
Pridružen: 13 Jan 2005, 19:54

Re: Gnojilo

OdgovorNapisal/-a tornado » 03 Jun 2009, 01:20

borat, ma ne vem k ne govorijo, če mene vprašaš jim nč ne fali. Gnojilo pa itak dodajam od oka, dans sm dodal recimo en 30,40% predpisane mešance, pa sem jih zuni zaenkrat pognojil 1x, 2x. Nekaterih še to ne.
The newb is back.

zacetek
Prispevkov: 859
Pridružen: 24 Mar 2009, 09:31

Re: Gnojilo

OdgovorNapisal/-a zacetek » 05 Jun 2009, 17:51

js sem za cvetenje kr tole naroču
http://www.hempatia.si/izdelek_HAMMERHEAD-PK-9-18-1L

sam bi še mogu neki malga dušika zravn dodat al ni potrebe

weedster
Prispevkov: 2319
Pridružen: 30 Okt 2007, 14:08

Re: Gnojilo

OdgovorNapisal/-a weedster » 06 Jun 2009, 23:35

ja če ne vsebuje nič dušika seveda, kar z tistim ko maš za rast lahko mešaš samo ne preveč, ker pri biobizzu se tui uporablja grow + bloom skozi cvetenje
<3 Mary Jane !


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 4 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.