Gnojilo

Na splošno o vzgoji konoplje (vršičkanje, sušenje, semena itd.)
toras
Prispevkov: 553
Pridružen: 10 Jan 2010, 17:12

Re: Gnojilo

OdgovorNapisal/-a toras » 20 Feb 2010, 11:42

ja res je! ampak to bo on bol teško vidu kdaj roža kej rabi

weedster
Prispevkov: 2319
Pridružen: 30 Okt 2007, 14:08

Re: Gnojilo

OdgovorNapisal/-a weedster » 20 Feb 2010, 13:40

... malo pa potem treba literature prebrat in se ne spustit v growing brez podlage ...
<3 Mary Jane !

gregor2
Prispevkov: 301
Pridružen: 19 Feb 2010, 02:17

Re: Gnojilo

OdgovorNapisal/-a gregor2 » 20 Feb 2010, 13:41

točno tako toras. nisem še toliko izkušen da bi zdaj videl:)
Zato sem se prijavil na ta forum in poskušam kakšne stvari razumeti
torej bom počakal še 1 teden potem začnem gnojiti.
Toreas rekel si na 3 dni! a ni to malo preveč?
Že zdaj ne zalivam nič čez 1 teden pa bom začel na 3 DNI gnojiti.
Ali se rastlina tako razvije da postane ''odporna''.

weedster
Prispevkov: 2319
Pridružen: 30 Okt 2007, 14:08

Re: Gnojilo

OdgovorNapisal/-a weedster » 20 Feb 2010, 13:45

Kake sekata vidva z torasom, kak te ne vidiš če roža ni zdrava - ne razumem xD. Začni z malimi dozami, ne takoj z polno, odvisno kak zalivaš.
<3 Mary Jane !

gregor2
Prispevkov: 301
Pridružen: 19 Feb 2010, 02:17

Re: Gnojilo

OdgovorNapisal/-a gregor2 » 20 Feb 2010, 13:50

jbg poln sm uprašanj
ne jst ne vidim nažalost kot sem že rekel!
Ja sej to vem da moram z malimi začeti!.

lion
Prispevkov: 861
Pridružen: 14 Nov 2008, 17:18

Re: Gnojilo

OdgovorNapisal/-a lion » 20 Feb 2010, 13:50

V vsakem primeru bos pa mogo si prebrat malo o znakih ki jih kazejo rastline kadar jim kaj manjka alpa imajo viska : ) ker tocn ti nemore noben povedat kolk gnoji je odvisn tut od sorte pa velikosti lonca , zemlje itd : )
When life puts stones in your way
build something nice out of them
Loesje

gregor2
Prispevkov: 301
Pridružen: 19 Feb 2010, 02:17

Re: Gnojilo

OdgovorNapisal/-a gregor2 » 20 Feb 2010, 13:52

sej bom sliku danes samo po kabelj skočim
Pa mi boste vi malo za začetek povedal kako pa kaj da dobim neki osnovni občutek:)

toras
Prispevkov: 553
Pridružen: 10 Jan 2010, 17:12

Re: Gnojilo

OdgovorNapisal/-a toras » 20 Feb 2010, 14:08

sekamo drva weedster prideš pomagat!
itak da ne morš vedt usega takoj grega lepo počasi!s prvo rundo se člouk velik nauči
use ti bomo povedal ti sm upraš?

weedster
Prispevkov: 2319
Pridružen: 30 Okt 2007, 14:08

Re: Gnojilo

OdgovorNapisal/-a weedster » 20 Feb 2010, 14:12

-.-
<3 Mary Jane !

gregor2
Prispevkov: 301
Pridružen: 19 Feb 2010, 02:17

Re: Gnojilo

OdgovorNapisal/-a gregor2 » 20 Feb 2010, 14:14

z veseljem sprašujem a velikokrat ljudje zgubijo živce haha
Čakajte bom popoldne dal slike gor pa boste vidli


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 5 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.