Indoor how-to

Na splošno o vzgoji konoplje (vršičkanje, sušenje, semena itd.)
INKVIZITORKA
Prispevkov: 670
Pridružen: 16 Jun 2005, 08:27

Re: Indoor how-to

OdgovorNapisal/-a INKVIZITORKA » 12 Apr 2006, 19:13

Quote:

whiteberry




Jel vam to ono belo i bereš

rasta11
Prispevkov: 1262
Pridružen: 27 Mar 2006, 15:16

Re: Indoor how-to

OdgovorNapisal/-a rasta11 » 14 Apr 2006, 21:14

Agnes.
Vidim da maš še kr veliko rožic v boxu.
Kolko pa ti pride elektrika na mesec?
Konoplja.org
Izobrazevalna in poucna stran o nasem najljubsem zeliscu

Agnes
Prispevkov: 2532
Pridružen: 29 Avg 2005, 02:39

Re: Indoor how-to

OdgovorNapisal/-a Agnes » 15 Apr 2006, 00:49

Quote:

Agnes.
Vidim da maš še kr veliko rožic v boxu.
Kolko pa ti pride elektrika na mesec?




pojma nimam.
DEATH BEFORE DISHONOR!

rasta11
Prispevkov: 1262
Pridružen: 27 Mar 2006, 15:16

Re: Indoor how-to

OdgovorNapisal/-a rasta11 » 15 Apr 2006, 11:00

heheh
kako pol...a ne plačuješ elektike..ne ne..ker razmišljam da bi začel indoor.ker outdoor je malo preveč vse v easy.
zato pa me zanima elektrika.no ostali kolko mate elektrike?
Konoplja.org

Izobrazevalna in poucna stran o nasem najljubsem zeliscu

rasta11
Prispevkov: 1262
Pridružen: 27 Mar 2006, 15:16

Re: Indoor how-to

OdgovorNapisal/-a rasta11 » 15 Apr 2006, 12:26

botanicarka hvala ti.
torej nekje z 250 W tam 5 kekov več.
Konoplja.org

Izobrazevalna in poucna stran o nasem najljubsem zeliscu

ROXZ
Prispevkov: 1476
Pridružen: 30 Nov 2004, 16:23

Re: Indoor how-to

OdgovorNapisal/-a ROXZ » 15 Apr 2006, 13:19

Quote:

heheh
kako pol...a ne plačuješ elektike..ne ne..ker razmišljam da bi začel indoor. ker outdoor je malo preveč vse v easy.
zato pa me zanima elektrika.no ostali kolko mate elektrike?




outdoor je lahko se kako zajeban, sj je ker mors skoz pazt, pa vreme, srne pa une na dveh nogah...zgleda da nisi se outdoor resno gojil ali pac?

rasta11
Prispevkov: 1262
Pridružen: 27 Mar 2006, 15:16

Re: Indoor how-to

OdgovorNapisal/-a rasta11 » 15 Apr 2006, 14:05

sem sem...zdej..
pa vidim da si skozi na očeh ljudi.
Ko hodiš vsaki dan na polja.
Pa še bilke so mi nenanci zloli.Polek tega..lahko dobiš zelo velike težave.
Indoor res da stane bolj ampak je bolj zaupen.
Konoplja.org

Izobrazevalna in poucna stran o nasem najljubsem zeliscu

h4cky
Prispevkov: 549
Pridružen: 02 Okt 2005, 21:47

Re: Indoor how-to

OdgovorNapisal/-a h4cky » 15 Apr 2006, 14:32

Quote:

Indoor res da stane bolj ampak je bolj zaupen.




hehe sam če te dobijo pa najebeš velik bolj kot za outdoor ker maš prec že laboratorij pa itd


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 5 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.