semena - malo za splošno izobrazbo

Na splošno o vzgoji konoplje (vršičkanje, sušenje, semena itd.)
Greenzor
Prispevkov: 138
Pridružen: 16 Avg 2007, 18:16

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a Greenzor » 04 Nov 2007, 02:47

Torej... Priporocate ..?

Sidar
Prispevkov: 55
Pridružen: 30 Okt 2007, 20:45

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a Sidar » 10 Nov 2007, 18:21

a iz sensi seeds tut mail pošlejo, k dobijo dnar? pa še neki. jz sm na kuverto napisu Sensi Seeds Bank, ne pa Sensi Seed Bank... use ostalo je prou. a mislte,da je možnost da zarad tega ne bo prou dostavlen?

ffaca
Prispevkov: 520
Pridružen: 16 Maj 2006, 15:48

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a ffaca » 10 Nov 2007, 18:53

Kak dolg pa je od teakrat ko si poslo dnar?
i am invisible!

mihakt
Prispevkov: 572
Pridružen: 18 Dec 2005, 18:04

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a mihakt » 11 Nov 2007, 00:07

zarad ene črke nebi smelo bit problema

xxxasnab
Prispevkov: 247
Pridružen: 22 Sep 2007, 12:57

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a xxxasnab » 11 Nov 2007, 01:55

heh...js sm poslau dnar u koverti 1 dobr mesc nazaj pa use prou napisu...nism neč dubu, tko da ne tko pošiljat

LP

InViSiBLe
Prispevkov: 1221
Pridružen: 26 Jan 2006, 11:12

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a InViSiBLe » 11 Nov 2007, 17:24

bank transfer je super. enkrat sm totalno zajebal naslovnika, pa so mi celotn znesek vrnili.

A je že kdo probal Outdoor mix od sens?

Sidar
Prispevkov: 55
Pridružen: 30 Okt 2007, 20:45

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a Sidar » 11 Nov 2007, 17:52

ja jz sm poslou u četrtek 8.11., pa sm dou priporočeno(5€ poštnina),k baje tko usaj veš,kje je pošilka, če se kej zakomplicera...growerxxx a ti si tut priporočeno poslou,al navadno?(mislm da znese okol 1€)

ffaca
Prispevkov: 520
Pridružen: 16 Maj 2006, 15:48

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a ffaca » 11 Nov 2007, 19:49

Pa pebi počakte še mal pol pa začnite komplicirat.
i am invisible!

bosces
Prispevkov: 558
Pridružen: 23 Nov 2004, 17:43

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a bosces » 11 Nov 2007, 21:03

mastercard rešuje vse probleme ,
dobim semena v 7-8 delovnih dneh, sem pa tut včasih pošilju keš po pošti in ni blo nikdar panike sam je pa trajal biiiisveno dlje, seveda morš pa napisat vse podatke od ptevilke naročila itd. oz. jst sm zmeri sam naročilo sprintu ga fuknu v kuverto in poslau priporočeno z kešom za semenke, nikdar nobene panike

mastercard pa špona super hiitro

kupu 3krat v nirvani semena in zmeri je bla kaljivost 9/10 al pa 10/10 nevem kaj mate tolk problemov z to kaljivostjo

xxxasnab
Prispevkov: 247
Pridružen: 22 Sep 2007, 12:57

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a xxxasnab » 11 Nov 2007, 21:19

heh js sm poslu letalsko...pomoje da navadno,mi ni neč prašala

LP


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 9 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.