kloniranje

Na splošno o vzgoji konoplje (vršičkanje, sušenje, semena itd.)
ffaca
Prispevkov: 520
Pridružen: 16 Maj 2006, 15:48

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a ffaca » 14 Feb 2008, 22:02

Sej zato sm prašo če je res v temparaturi problem. bom zrihto en ogrevan box pa bom oddaljil luč.
i am invisible!

volkds
Prispevkov: 1431
Pridružen: 23 Nov 2004, 13:21

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a volkds » 15 Feb 2008, 09:33

ena posoda z pokrovom(v pokrovu luknjice) + VODNA pumpa(samo meša vodo v posodi) in to je to...nobenih gelov...nobenga crapa...samo klon v vodo in čao...cez 1 tedn stoposto korenince...
ne pa pozabit da je treba mamice preden se reze klone nabit z fosforjem in kalijem...

wwrasta
Prispevkov: 33
Pridružen: 07 Feb 2008, 18:40

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a wwrasta » 15 Feb 2008, 11:10

Evo ta način kloniranja me je zanimou. Se mi zdi še kr najbl enostavn. Voda more bit destilirana a ne?

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a lasulja » 15 Feb 2008, 11:47

Ja ta način je tudi ena od varjant, druga pa je da namesto vodne pumpe vzameš zračno in imaš bubbler cloner
police in helicopter search for marihuana ...

tornado
Prispevkov: 1927
Pridružen: 13 Jan 2005, 19:54

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a tornado » 15 Feb 2008, 16:00

hm, če bi v vodo dal klonex škodit najbrž ne bi mogl, ali pač? :]
The newb is back.

volkds
Prispevkov: 1431
Pridružen: 23 Nov 2004, 13:21

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a volkds » 16 Feb 2008, 08:42

ne voda ni treba da je destilirana....jz kr direkt iz pipe ponucam...res pa je da po dveh mescih ko imas kloner przgan...kloni zacnejo ocitno boljs delat ker se v vodo naselijo neke dobre bakterije...

če maš klonex v prahu...ti nebo nič pomagal...mogoče edin gel...
sam pomoje ne rabis...


lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a lasulja » 18 Feb 2008, 12:29

Volk eno vprašanje. Kake pa imaš temperature za klone?
A vodo kaj dodatno greješ al je zadosti da je na 20-22 stopinj?
police in helicopter search for marihuana ...

tornado
Prispevkov: 1927
Pridružen: 13 Jan 2005, 19:54

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a tornado » 18 Feb 2008, 16:15

Bi mogl zadostovat, važno je da nimaš prevroče.
The newb is back.

wwrasta
Prispevkov: 33
Pridružen: 07 Feb 2008, 18:40

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a wwrasta » 18 Feb 2008, 18:40

Pol je ubistvu fajn da si posodo z vodo kr en mesec pa pou prej prpravš predn daš klone not.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 2 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.