kloniranje

Na splošno o vzgoji konoplje (vršičkanje, sušenje, semena itd.)
masterblaster
Prispevkov: 998
Pridružen: 12 Maj 2007, 20:48

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a masterblaster » 19 Mar 2008, 19:36

Quote:

Quote:

nov ovitek imajo,podobn sekret papirju




pa potem bolje zadržujejo vlago kot te z mrežico?



še nisem prišel do tam ker jih imam ravno dva dni ,ti povem first thing in da morning

WeedSmoker
Prispevkov: 708
Pridružen: 06 Apr 2006, 07:23

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a WeedSmoker » 19 Mar 2008, 19:37

Sidar
kupi si en sobni rastlinjak Slika
jih mas v baumaxu po 5€.. pa lep pozdrav
PEACE
No light, no buds!!!

D4XX3
Prispevkov: 182
Pridružen: 18 Jun 2006, 20:21

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a D4XX3 » 19 Mar 2008, 22:43

nerabiš rastlinjaka, daj jih va kako posodo in pokrij,

lahko daš pa tudi klon z šotno vred v 0,3 kozarčk nafilan z vodo ko zmanka doliješ pa nerabš pokrivat, lahko daš klone v posodo ter vlij v posodo vodo ene pov centimetra,tud ne rabš pokrivat tud špricat ne.

buxxy
Prispevkov: 657
Pridružen: 06 Avg 2007, 01:37

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a buxxy » 19 Mar 2008, 22:54

običajno so kloni, ki se jih reže bolj majhni. na kakšne težave naletiš če odrežeš recimo 20-30cm klon in ga daš v šotno tabletko?
plants growing out of my ass

barakuda1
Prispevkov: 1074
Pridružen: 15 Feb 2007, 20:36

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a barakuda1 » 20 Mar 2008, 15:38

Ma sej ni težav, če je večji. Morda samo to, da zavzame več prostora. Kloni se delajo manjši zradi količine, ker jih tako lahko več narediš.

buxxy
Prispevkov: 657
Pridružen: 06 Avg 2007, 01:37

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a buxxy » 20 Mar 2008, 15:44

aha ok. ker zdej mam v planu narest ene klone ultra velka cca 30-40cm. edin težava bo ker nimam tolk visoke tople grede tko da sem nameravu da jih kar v navadn vedro dam not k je tut prbližno tko visok in jih po vrh sam z celofanom pokrijem da zadržuje vlago in prepušča svetlobo. se zdi to ok?
plants growing out of my ass

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a lasulja » 20 Mar 2008, 15:45

Ja samo manjši imajo manjšo površino listov in posledično manjšo izgubo vode, zato se lažje ukoreninijo. 20-30 cm visoki kloni imajo 4-6 štukov listov, zato je večja izguba. Je res da liste obrežeš in s tem zmanjšaš površino oz lahko pustiš samo na vrhu dva para samo ne vidim smisla. Štos klonov je ravno u temu da so praktično od zemlje naprej gosti štuki. Se ti pa bo ravno tako ukoreninilo
police in helicopter search for marihuana ...

buxxy
Prispevkov: 657
Pridružen: 06 Avg 2007, 01:37

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a buxxy » 20 Mar 2008, 15:57

qrc prov maš ker sem ravo o tem razmišljal da bojo kloni pol bolj bogi če jih bom tko tretiru. a ne bi rad spet čist golih rastlin
plants growing out of my ass

masterblaster
Prispevkov: 998
Pridružen: 12 Maj 2007, 20:48

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a masterblaster » 20 Mar 2008, 18:42

Quote:

Quote:

Quote:

nov ovitek imajo,podobn sekret papirju




pa potem bolje zadržujejo vlago kot te z mrežico?



še nisem prišel do tam ker jih imam ravno dva dni ,ti povem first thing in da morning



niti ne,mogoče malenkost,se pa lepše napijejo vode in konstrukcija je tudi boljša

Carlos_Mencia
Prispevkov: 1025
Pridružen: 24 Feb 2007, 08:15

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a Carlos_Mencia » 20 Mar 2008, 22:59

proizvajalec/prodajalec?


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 9 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.