Nasledno rundo posadim cez 3 tedne.
Mene pa neki zanima, tistega moskega bom poskusal drzati stran od zensk, da bi oprasil samo eno od zensk in sicer tako, da bi shranil tisti prah in ga nanesel na zensko. Kam, kdaj in v kaksni kolicini potem nansem tisti prah? Sklepam, da na laske, ampak kdaj, cimprej? In kok casa traja, da nastanejo semena?
iloveoutdoor: zal, je ze kar nekaj frendov v vrsti. Ce bo sploh ratalo, ker ne vem nic o tem, to delam namrec prvic












