Autoflowering Strains

Na splošno o vzgoji konoplje (vršičkanje, sušenje, semena itd.)
Uporabniški avatar
Lacna-Pljuca
Prispevkov: 454
Pridružen: 15 Jul 2006, 15:00

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a Lacna-Pljuca » 12 Jun 2009, 12:45

Hm, ne bi reku... moja prva runda letos je bla posajena direktno v lonce, bilke so zrastle do 2. listov potem pa pocasi crknle ena za drugo. To je blo aprila. Na zacetku maja pa sem te v zgornjem sporocilu posadil v jogurtove loncke dokler niso korenine prisle do dna (kakih 10dni) in presadil v lonce, rezultat loh vids
Nasledno rundo posadim cez 3 tedne.

Mene pa neki zanima, tistega moskega bom poskusal drzati stran od zensk, da bi oprasil samo eno od zensk in sicer tako, da bi shranil tisti prah in ga nanesel na zensko. Kam, kdaj in v kaksni kolicini potem nansem tisti prah? Sklepam, da na laske, ampak kdaj, cimprej? In kok casa traja, da nastanejo semena?

iloveoutdoor: zal, je ze kar nekaj frendov v vrsti. Ce bo sploh ratalo, ker ne vem nic o tem, to delam namrec prvic

plug
Prispevkov: 17
Pridružen: 27 Maj 2008, 12:31

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a plug » 12 Jun 2009, 15:30

Jaz ne vidim logike zakaj bi v velikem loncu crknile... Sam sem jih že v začetku posadil v ene 5L lonce in rastejo brez problema... Si mogu nekje drugje zajebat...

Uporabniški avatar
Lacna-Pljuca
Prispevkov: 454
Pridružen: 15 Jul 2006, 15:00

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a Lacna-Pljuca » 12 Jun 2009, 16:21

Ja cist mozn, sam ne vem kje. Ker zemlja je ista, semenke so iste (kupljene), zalival sm jih enako kot te k so ratale... edino v loncih je bla razlika, zato sm mislu, da je to fora, ne vem pa kaj je blo v resnici.

plug
Prispevkov: 17
Pridružen: 27 Maj 2008, 12:31

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a plug » 12 Jun 2009, 20:12

saj jaz tudi nimam izkušenj, sam malo sem logično pomislil. Tako da lahko kdo z več izkušnjami pove v katerem grmu se skriva zajec.:)

Kroli
Prispevkov: 440
Pridružen: 12 Apr 2009, 23:32

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a Kroli » 13 Jun 2009, 11:52


A.C.A.B!

indorgrower
Prispevkov: 283
Pridružen: 26 Dec 2007, 17:42

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a indorgrower » 13 Jun 2009, 12:32

Uf je ogromna =D

Še neki mojega =D

Skupna =D


1. Še nuca do konca =D




2. Tudi =D




3. Končuje počasi =) flusham jo =)




4. Tudi flusham =)


Še malo =) Potem pa napaklat keš za indoor... =)

KomradGora
Prispevkov: 13
Pridružen: 08 Jun 2009, 15:29

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a KomradGora » 13 Jun 2009, 13:53

evo se moje:



sicer ni ne vem kaj visoka (15 cm), verjetno zaradi slabega vremena.. upam da se bo kmal potegnla mal v višino...

Kroli
Prispevkov: 440
Pridružen: 12 Apr 2009, 23:32

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a Kroli » 13 Jun 2009, 16:09

ka pa maš to za eno sorto da ma neke vijolčne liste?
A.C.A.B!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 2 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.