Radarji pozimi

Vse o zakonodaji glede konoplje kot droge.
bluu
Prispevkov: 896
Pridružen: 23 Nov 2004, 07:21

Radarji pozimi

OdgovorNapisal/-a bluu » 26 Jan 2006, 11:51

Sicer mora vsak od za sebe vedeti, da je omejitev zato, da se jo spoštuje, vendar če se že zgodi v teh zimskih mesecih mogoče pride prav tale zadeva:

dokler je -1 zunaj, ni panike za radarje...
v kolikor vas izmerijo, ko je zunaj pod ničlo, potrebujete kopijo iz uradnega lista in uradno potrdilo agencije za okolje o temparaturi v tistem trenutku..

http://www.uradni-list.si/1/ulonline.jsp?urlid=200225&dhid=40999

http://www.uradni-list.si/1/ulonline.jsp?urlid=200590&dhid=78300

Naj mraz ne popusti vse do poletja ))

homer
Prispevkov: 393
Pridružen: 04 Dec 2004, 12:19

Re: Radarji pozimi

OdgovorNapisal/-a homer » 26 Jan 2006, 11:52

lol, a temparatura vpliva na merjenje? Pa slisem na radiu da so radarji povsod
O nezeljenih kozlanjih in halucinacijah se posvetujte s homerjem! VANJO DAJ MI ZA GANJO

Vitto
Prispevkov: 647
Pridružen: 07 Maj 2005, 14:37

Re: Radarji pozimi

OdgovorNapisal/-a Vitto » 26 Jan 2006, 15:14

bluu...?
Piše za aparat mora imet delovno temperaturo VSAJ 0-50 stopinj.. kaj pa če naletiš na takega k ima do -10?

bluu
Prispevkov: 896
Pridružen: 23 Nov 2004, 07:21

Re: Radarji pozimi

OdgovorNapisal/-a bluu » 26 Jan 2006, 15:49

Quote:

bluu...?
Piše za aparat mora imet delovno temperaturo VSAJ 0-50 stopinj.. kaj pa če naletiš na takega k ima do -10?



Tut taki se najdejo :lol:

sleak
Prispevkov: 882
Pridružen: 03 Apr 2005, 12:16

Re: Radarji pozimi

OdgovorNapisal/-a sleak » 26 Jan 2006, 22:58

včer pa dons jim najbrž tud taki nebi pomagal, pissda je mraz te dva dni...
Growing is legal. Don´t believe the cops...

h4cky
Prispevkov: 549
Pridružen: 02 Okt 2005, 21:47

Re: Radarji pozimi

OdgovorNapisal/-a h4cky » 26 Jan 2006, 23:03

ja... mojm frendu k ma rožce v neogrevanem prostoru ki ni izoleran so mu zmrznle škoda

heki

kemik
Prispevkov: 11
Pridružen: 07 Okt 2005, 15:12

Radarji pozimi

OdgovorNapisal/-a kemik » 12 Feb 2006, 00:21

To je sam normativ, v katerega pač sodijo takšni merilniki. Sej eni merilniki so menda celo v ogrevanem ohišju in so deklarirani še za večji mraz. En kolega se je protožu, ker je radar držu u roki.

Drugi člen je s spremembo takšen:
Ta pravilnik velja za merilnike hitrosti, ki se uporabljajo za merjenje hitrosti vozil v cestnem prometu na enega od naslednjih načinov:
1. za stacionarno merjenje hitrosti z merilniki hitrosti, ki so v času merjenja pritrjeni na stojala ali vgrajeni v ohišja ali podobne priprave za fiksiranje položaja;
2. za mobilno merjenje hitrosti iz premikajočega se vozila ali z ročnim merilnikom hitrost ali s sledenjem, pri katerem merilno vozilo sledi kontroliranemu vozilu in ugotavlja hitrost kontroliranega vozila na podlagi merjenja časa in prevožene poti;
3. za merjenje hitrosti s fiksno vgrajenimi merilniki hitrosti, pri katerem so merilniki hitrosti v času merjenja fiksno vgrajeni na za to določena mesta in merijo hitrost vozil na podlagi merjenja časa vožnje na cestnih odsekih znane dolžine.

Prvo točka govori o temu, da more bit položaj naprave fikseran, torej pritrjen nekam. Policaj ga ne sme torej držat v roki.

ROXZ
Prispevkov: 1476
Pridružen: 30 Nov 2004, 16:23

Re: Radarji pozimi

OdgovorNapisal/-a ROXZ » 13 Feb 2006, 21:16

Quote:

Sicer mora vsak od za sebe vedeti, da je omejitev zato, da se jo spoštuje, vendar če se že zgodi v teh zimskih mesecih mogoče pride prav tale zadeva:

dokler je -1 zunaj, ni panike za radarje...
v kolikor vas izmerijo, ko je zunaj pod ničlo, potrebujete kopijo iz uradnega lista in uradno potrdilo agencije za okolje o temparaturi v tistem trenutku..

http://www.uradni-list.si/1/ulonline.jsp?urlid=200225&dhid=40999

http://www.uradni-list.si/1/ulonline.jsp?urlid=200590&dhid=78300

Naj mraz ne popusti vse do poletja ))




a je kdo ze v praksi probu to? da nebojo se bl zakompliciral ce jim poturimo tiste papirje pa klicemo na agencijo...
500ti post (sm ga mislu prsparat za kej pametnga napisat sam tole sm pa mogu prasat)


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 5 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.