Vprašanje?

Vse o zakonodaji glede konoplje kot droge.
joe
Prispevkov: 595
Pridružen: 16 Apr 2006, 18:42

Re: Vprašanje?

OdgovorNapisal/-a joe » 19 Apr 2006, 21:02

ja za outdor sam jas bi jih pa not meu
Don*t drink and drive , smoke and fly:D

Poncho
Prispevkov: 41
Pridružen: 25 Jun 2005, 09:53

Re: Vprašanje?

OdgovorNapisal/-a Poncho » 20 Apr 2006, 16:21

Quote:

kolko ni pa bla žarnica 150W Mh
Kolko bi blo za plačat
mislim da ne veliko




Malo se potrudi in si sam izračunaj.

Rabiš podatke:
- št. ur, ko je žarnica vklopljena (to dobiš, če poznaš približno trajanje cikla vegetacije in cvetenja - beri forum)
- to št. ur pomnožiš z močjo žarnice, torej pri tebi je to 150W oz. 0,15kW in dobiš el. porabo v kWh
- ceno za kWh električne energije (vprašaj doma, poišči na netu)
- el. porabo pomnožiš s ceno el. energije in imaš približne stroške

joe
Prispevkov: 595
Pridružen: 16 Apr 2006, 18:42

Re: Vprašanje?

OdgovorNapisal/-a joe » 20 Apr 2006, 20:43

to sm nekaj zračunal okoli 700 tolarjev na mesec
Don*t drink and drive , smoke and fly:D


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 6 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.