kakšna kazen sledi

Vse o zakonodaji glede konoplje kot droge.
weedster
Prispevkov: 2319
Pridružen: 30 Okt 2007, 14:08

Re: kakšna kazen sledi

OdgovorNapisal/-a weedster » 21 Apr 2009, 22:42

ne moreš zamert ekologu če je malo preveč jolic zvil


šala ^^
<3 Mary Jane !

Uporabniški avatar
ekolog
Site Admin
Prispevkov: 1630
Pridružen: 08 Mar 2005, 02:02
Kontakt:

Re: kakšna kazen sledi

OdgovorNapisal/-a ekolog » 21 Apr 2009, 23:29

Quote:

sam da tist tadrug quote nism jz napisu. hehehe




Se opravičujem. Napisal ga je proctor. Je že popravljeno.
LP, ekolog

TheeMaxi
Prispevkov: 2
Pridružen: 27 Apr 2009, 13:36

Re: kakšna kazen sledi

OdgovorNapisal/-a TheeMaxi » 27 Apr 2009, 13:41

Pozdrav.
Mene pa dva kolega so včere škifi čapsnili pa so nam najdli 2peka po 5e pa enega zvitega že. Samo mislim da je bil en pek bol prazen tak da je ganje vsega skupaj nekje od 1 do 1.5g .. Zanima me kaj zaj sledi. Jaz pa en kolega sma bla polnoletna en pa mladoleten.Pa ta ki je mladoleten ma že nekakšno pogojno ker so ga pred par mesci zajebali neke pa so mu ganjo najdli al neke.. Pa tam potem ko je nekaj pisaj sem mogo podpisat neke pa jaz bedak niti prebral nisem. Mislite da je kaj takega ?? :S

maclovin
Prispevkov: 141
Pridružen: 08 Apr 2009, 16:27

Re: kakšna kazen sledi

OdgovorNapisal/-a maclovin » 27 Apr 2009, 13:53

auuuuuuuuuu
ti piše v tej temi nekaj strani nazaj če se ne motm : ))
Pa veselo brisanje mojih objav : ))

lep pozdrav

Bruno
Prispevkov: 476
Pridružen: 09 Mar 2009, 20:30

Re: kakšna kazen sledi

OdgovorNapisal/-a Bruno » 27 Apr 2009, 16:50

Mislm d ni nč tragičenga...če si polnoleten boš dobil domov pošto v kateri bo račun za cca 50 eurov...

Lp!
So fucking what?!

Pristo
Prispevkov: 26
Pridružen: 19 Apr 2009, 09:31

Re: kakšna kazen sledi

OdgovorNapisal/-a Pristo » 07 Maj 2009, 15:13

lep pozdrav!

danes sta naju z kolegom čapnila 2 skifa.
em pac zapelala sma se na en plac med glavnim odmorom...glih hocema lepo it scat pred tem da joint zvijema...in naenkrat zagledam kak se prpela skifovski avto.
obadva sva mladoletna.
in pac ganjo sem odvrgel stran ( ko bi si jo mogo v jajca ftaknit). blo je pa ganje 0.5g (skune)
in pac odsel je pogledat kr mi je v zepu najdo filter pa rizlo. in pac prvo ni najdel...pol pa je reko da lahko grema. potem pa je priso pred sql me poiskat ker je pol se sau 1x preverit in je najdo. pa mi je pac dal neki list za zasego predmetov....in ker je to blo za mene vse prvic sm se podpisal...in pac zaj me zanima kaj sledi?sem se pa lepo obnasal pa vse nisem nazaj govoril pa pac uizi vse.doma pa tak mam tastare ko vejo da bakam...samo so ful proti temu. zaj pa pac...sm malo zivcen and shit like that .

Pametnemu nasvetu bi bil hvalezen

LP

BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: kakšna kazen sledi

OdgovorNapisal/-a BIG » 07 Maj 2009, 15:19

jah, to da te je pol kr pred šolo šel iskat, ker je najdel nekej na tleh je itak čsti absurd, s tastarimi boš mogu na sodišče, pa upam da bo fotr znoru, pa tožu tega krimiča, ker pač tisto ni blo tvoje in pika, podpisal si pa za to ker ti je policaj reku da morš, uglavnm ker povej še dons doma, pa reč da tisto sploh ni blo tvoje, in da so ti kr zatežil da je, pa nej gre fotr na policijo jim jebat matr
Enjoy what is natural

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: kakšna kazen sledi

OdgovorNapisal/-a lasulja » 07 Maj 2009, 15:21

Boš vedu za drugič da nimaš kaj podpist. sej ni pr tebi najdu. ajajajaj samo misliste pa bolj malo. Če ti ni najdu u žepu al v rokah, se prtoži da so ti podtaknili kepi
police in helicopter search for marihuana ...

weedster
Prispevkov: 2319
Pridružen: 30 Okt 2007, 14:08

Re: kakšna kazen sledi

OdgovorNapisal/-a weedster » 07 Maj 2009, 15:26

lol drugič bojo našli v ljublani pa bojo mi prišli gnjavit v haloze pa take ... treba razmišlat
<3 Mary Jane !

Pristo
Prispevkov: 26
Pridružen: 19 Apr 2009, 09:31

Re: kakšna kazen sledi

OdgovorNapisal/-a Pristo » 07 Maj 2009, 15:28

mah problem je mojim tastarim povedat....kr me ze itak majo za luzerja pa nevem kaj vse.... :S...
pac glede tega za podpisat pa res nism vedo vse blo prvic za mene :S :S... kurba ej :S


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 4 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.