Quote:
kok pa to poteka, grem najprej js na sodišče pa pol priče kličejo, al dobimo vsi naenkrat vabile?
Vsi naenkrat prejmete vabila. Prav tako ste vsi prisotni na obravnavi na sodišču, razen ko/če sodišče priče odpusti. Ko odpričajo svoje, ne rabijo več biti prisotni.

)
