Kakšna kazen sledi (2. del)

Vse o zakonodaji glede konoplje kot droge.
Uporabniški avatar
ekolog
Site Admin
Prispevkov: 1630
Pridružen: 08 Mar 2005, 02:02
Kontakt:

Re: Kakšna kazen sledi (2. del)

OdgovorNapisal/-a ekolog » 28 Avg 2013, 13:08

Quote:

kok pa to poteka, grem najprej js na sodišče pa pol priče kličejo, al dobimo vsi naenkrat vabile?




Vsi naenkrat prejmete vabila. Prav tako ste vsi prisotni na obravnavi na sodišču, razen ko/če sodišče priče odpusti. Ko odpričajo svoje, ne rabijo več biti prisotni.
LP, ekolog

tomasek535
Prispevkov: 10
Pridružen: 04 Jul 2013, 10:26

Re: Kakšna kazen sledi (2. del)

OdgovorNapisal/-a tomasek535 » 28 Avg 2013, 13:31

ampak sj pomoje naujo sploh nc tut ce vidjo. realno 2 rastlince nista vredne nohouga cajta. pa se nista sploh tok velke (bolj kosate. )

rudinovak32
Prispevkov: 20
Pridružen: 28 Avg 2013, 11:31

Re: Kakšna kazen sledi (2. del)

OdgovorNapisal/-a rudinovak32 » 28 Avg 2013, 14:25

aha hvala lepa

se da kej nardit da grem sam js na sodišče, da priče ne dobijo nobenga vabila..?

Uporabniški avatar
ekolog
Site Admin
Prispevkov: 1630
Pridružen: 08 Mar 2005, 02:02
Kontakt:

Re: Kakšna kazen sledi (2. del)

OdgovorNapisal/-a ekolog » 28 Avg 2013, 14:39

Quote:

aha hvala lepa

se da kej nardit da grem sam js na sodišče, da priče ne dobijo nobenga vabila..?




Zdaj več ne. Tudi ni nujno, da bosta sploh onadva vabljena na sodišče. Če nista vabljena, pa imaš ti pravico zahtevati, da se ju kot priči zasliši, čeprav opažam, da si tega ne želiš, ampak dobro je vedeti, da imaš to pravico.
LP, ekolog

rudinovak32
Prispevkov: 20
Pridružen: 28 Avg 2013, 11:31

Re: Kakšna kazen sledi (2. del)

OdgovorNapisal/-a rudinovak32 » 28 Avg 2013, 14:54

Quote:

Quote:

aha hvala lepa

se da kej nardit da grem sam js na sodišče, da priče ne dobijo nobenga vabila..?




Zdaj več ne. Tudi ni nujno, da bosta sploh onadva vabljena na sodišče. Če nista vabljena, pa imaš ti pravico zahtevati, da se ju kot priči zasliši, čeprav opažam, da si tega ne želiš, ampak dobro je vedeti, da imaš to pravico.




ja men se grem glih za to da ona dva nebi šla na sodišče, ker en od ttih 2 je moja prjatlca pa nočem da pr njej doma zvejo da more it pričat za mene zarad droge -.-,

hvala za pomoč )

aja, a me lahk useen obravnavajo kot dilerja tud če na sodišču trdim da sm meu za sebe? niso me nikol dobil pr preprodaji, pa tud vagice pa nč niso najdl ker sm reku da sm si use pakete na oko naredu ker je itak blo v paketih od 0.8 do 1.3..?

Uporabniški avatar
ekolog
Site Admin
Prispevkov: 1630
Pridružen: 08 Mar 2005, 02:02
Kontakt:

Re: Kakšna kazen sledi (2. del)

OdgovorNapisal/-a ekolog » 28 Avg 2013, 15:31

Quote:

Quote:

Quote:

aha hvala lepa

se da kej nardit da grem sam js na sodišče, da priče ne dobijo nobenga vabila..?




Zdaj več ne. Tudi ni nujno, da bosta sploh onadva vabljena na sodišče. Če nista vabljena, pa imaš ti pravico zahtevati, da se ju kot priči zasliši, čeprav opažam, da si tega ne želiš, ampak dobro je vedeti, da imaš to pravico.




ja men se grem glih za to da ona dva nebi šla na sodišče, ker en od ttih 2 je moja prjatlca pa nočem da pr njej doma zvejo da more it pričat za mene zarad droge -.-,

hvala za pomoč )

aja, a me lahk useen obravnavajo kot dilerja tud če na sodišču trdim da sm meu za sebe? niso me nikol dobil pr preprodaji, pa tud vagice pa nč niso najdl ker sm reku da sm si use pakete na oko naredu ker je itak blo v paketih od 0.8 do 1.3..?




Njeni starši bi izvedeli le, če bi bila mladoletna, ker bi njeni starši morali prevzeti pošto s sodišča.

Glede na to, da si imel pakete narejene, te lahko obravnavajo kot dilerja, ni pa seveda nujno.
LP, ekolog

rudinovak32
Prispevkov: 20
Pridružen: 28 Avg 2013, 11:31

Re: Kakšna kazen sledi (2. del)

OdgovorNapisal/-a rudinovak32 » 28 Avg 2013, 21:40

Quote:

Quote:

Quote:

Quote:

aha hvala lepa

se da kej nardit da grem sam js na sodišče, da priče ne dobijo nobenga vabila..?




Zdaj več ne. Tudi ni nujno, da bosta sploh onadva vabljena na sodišče. Če nista vabljena, pa imaš ti pravico zahtevati, da se ju kot priči zasliši, čeprav opažam, da si tega ne želiš, ampak dobro je vedeti, da imaš to pravico.




ja men se grem glih za to da ona dva nebi šla na sodišče, ker en od ttih 2 je moja prjatlca pa nočem da pr njej doma zvejo da more it pričat za mene zarad droge -.-,

hvala za pomoč )

aja, a me lahk useen obravnavajo kot dilerja tud če na sodišču trdim da sm meu za sebe? niso me nikol dobil pr preprodaji, pa tud vagice pa nč niso najdl ker sm reku da sm si use pakete na oko naredu ker je itak blo v paketih od 0.8 do 1.3..?




Njeni starši bi izvedeli le, če bi bila mladoletna, ker bi njeni starši morali prevzeti pošto s sodišča.

Glede na to, da si imel pakete narejene, te lahko obravnavajo kot dilerja, ni pa seveda nujno.




ja to vem, sam če bojo slučajn hotl vabilo videt gor bo pa pisal da more it pričat zarad tega pa tega člena, ta člen je pa tist prepovedan promet z drogim, predhodnim stvarem al pa nedovoljenim stvarem u športu, pa bojo težil kake droge pa to.. :| zato me je prej zanimal če piše na vabilu priči, za kaj se gre..

rudinovak32
Prispevkov: 20
Pridružen: 28 Avg 2013, 11:31

Re: Kakšna kazen sledi (2. del)

OdgovorNapisal/-a rudinovak32 » 30 Avg 2013, 11:16

a ve slučajn kdo kako kazen lahk pričakuje kolega, ko so ga dobil z 30 ampulim testosterona? ker kolkr vem je to ilegaln zdej pa neve a se to isto obravnava ko droge? :|

Uporabniški avatar
ekolog
Site Admin
Prispevkov: 1630
Pridružen: 08 Mar 2005, 02:02
Kontakt:

Re: Kakšna kazen sledi (2. del)

OdgovorNapisal/-a ekolog » 30 Avg 2013, 12:48

Quote:

a ve slučajn kdo kako kazen lahk pričakuje kolega, ko so ga dobil z 30 ampulim testosterona? ker kolkr vem je to ilegaln zdej pa neve a se to isto obravnava ko droge? :|




Lahko dobi 200 do 600 € kazni ali zapor do 30 dni, če ga osumijo samo posedovanja. Če ga osumijo preprodaje, potem pa zapor od pol leta do osmih let. Če ni bil še nikoli prej obravnavan na sodišču, potem pogojno.
LP, ekolog

rudinovak32
Prispevkov: 20
Pridružen: 28 Avg 2013, 11:31

Re: Kakšna kazen sledi (2. del)

OdgovorNapisal/-a rudinovak32 » 31 Avg 2013, 00:44

Quote:

Quote:

Quote:

Quote:

aha hvala lepa

se da kej nardit da grem sam js na sodišče, da priče ne dobijo nobenga vabila..?




Zdaj več ne. Tudi ni nujno, da bosta sploh onadva vabljena na sodišče. Če nista vabljena, pa imaš ti pravico zahtevati, da se ju kot priči zasliši, čeprav opažam, da si tega ne želiš, ampak dobro je vedeti, da imaš to pravico.




ja men se grem glih za to da ona dva nebi šla na sodišče, ker en od ttih 2 je moja prjatlca pa nočem da pr njej doma zvejo da more it pričat za mene zarad droge -.-,

hvala za pomoč )

aja, a me lahk useen obravnavajo kot dilerja tud če na sodišču trdim da sm meu za sebe? niso me nikol dobil pr preprodaji, pa tud vagice pa nč niso najdl ker sm reku da sm si use pakete na oko naredu ker je itak blo v paketih od 0.8 do 1.3..?




Njeni starši bi izvedeli le, če bi bila mladoletna, ker bi njeni starši morali prevzeti pošto s sodišča.

Glede na to, da si imel pakete narejene, te lahko obravnavajo kot dilerja, ni pa seveda nujno.




a obstaja kaka možnost da to sploh ne pride na sodišče oz. da ni nobenmu treba na sodišče al pa da bi sam js šou..? če že vnaprej use priznam al pa kej tajga..?


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 1 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.