konopla vs. tobak

Uporaba konoplje v zdravstvene namene.
hippie84
Prispevkov: 525
Pridružen: 30 Nov 2008, 09:36

Re: konopla vs. tobak

OdgovorNapisal/-a hippie84 » 10 Jul 2009, 18:00

a to o kašljanju da nemoreš nehat?mi ni najbol jasno
jaz zadne cajte neka poskušam občasno s čistaki in se mi zdi da je od trave odvisno..nevem če je od tega da veš?

jimmy20
Prispevkov: 212
Pridružen: 16 Jun 2009, 18:49

Re: konopla vs. tobak

OdgovorNapisal/-a jimmy20 » 10 Jul 2009, 19:52

ja itak da je od stufa odvisno. če je prou posušen pa dobr kjuran je okus fenomenalen in high se mi zdi da je bol prijetn

smeh
Prispevkov: 208
Pridružen: 02 Feb 2009, 19:56

Re: konopla vs. tobak

OdgovorNapisal/-a smeh » 12 Jul 2009, 16:10

pri meni pa bol malo čistakov :S
kar seješ, to žanješ!

ZIKI
Prispevkov: 1229
Pridružen: 02 Mar 2008, 20:17

Re: konopla vs. tobak

OdgovorNapisal/-a ZIKI » 12 Jul 2009, 17:18

a tobačne jointe rad kadiš
Kaj nam bo svoboda govora ce noben ne slisi!?!

bajadera
Prispevkov: 123
Pridružen: 25 Okt 2008, 16:30

Re: konopla vs. tobak

OdgovorNapisal/-a bajadera » 13 Jul 2009, 08:59

jz mešam s tobakom.drgač bi po enmu na tleh ležu

ZIKI
Prispevkov: 1229
Pridružen: 02 Mar 2008, 20:17

Re: konopla vs. tobak

OdgovorNapisal/-a ZIKI » 13 Jul 2009, 13:15

nebi , nebi ker če gledaš da daš 1g v joint pa pol 0.5g tobaka ali pa če boš samo 1g dal v joint boš isto količino ganje boš skado ,kar nekaj folka me je prepričevalo da čistak bolj zadane nevem od kod jim to ?
Kaj nam bo svoboda govora ce noben ne slisi!?!

bajadera
Prispevkov: 123
Pridružen: 25 Okt 2008, 16:30

Re: konopla vs. tobak

OdgovorNapisal/-a bajadera » 13 Jul 2009, 22:17

heh jz mam 1g za 3 jointe, pa še s tobakom...softič en

bleble
Prispevkov: 48
Pridružen: 17 Dec 2006, 20:11

Re: konopla vs. tobak

OdgovorNapisal/-a bleble » 15 Jul 2009, 10:20

@ZIKI
Jst sn pogruntu zaka maš občutek da čistak bol zadene. Ker je pjur THC brez nikotina in bol občutiš zadetost. Drgač pa čistaki zakon

ZIKI
Prispevkov: 1229
Pridružen: 02 Mar 2008, 20:17

Re: konopla vs. tobak

OdgovorNapisal/-a ZIKI » 15 Jul 2009, 12:28

nimam jas občutka tako pravijo isto pri alkoholu , ali boš 1l čistega vina spil ali pa 1l vina in l slatine
Kaj nam bo svoboda govora ce noben ne slisi!?!

hippie84
Prispevkov: 525
Pridružen: 30 Nov 2008, 09:36

Re: konopla vs. tobak

OdgovorNapisal/-a hippie84 » 15 Jul 2009, 15:40

to sem že tut jaz slišal da ni enako..samo men se ne zdi razlika če spiješ čistega al pa če mešaš..če gre za enako količino bi lahko mogoče samo malo bol pozno pa postopoma začel alko delat..ka te vem premalo pijem da bi lahko neka trdil povem samo svoje mnenje


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 2 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.