zasvojenost

Uporaba konoplje v zdravstvene namene.
plug
Prispevkov: 17
Pridružen: 27 Maj 2008, 12:31

Re: zasvojenost

OdgovorNapisal/-a plug » 09 Jun 2009, 13:53


indorgrower
Prispevkov: 283
Pridružen: 26 Dec 2007, 17:42

Re: zasvojenost

OdgovorNapisal/-a indorgrower » 09 Jun 2009, 23:37

Ja itak, hvala =D

rasta11
Prispevkov: 1262
Pridružen: 27 Mar 2006, 15:16

Re: zasvojenost

OdgovorNapisal/-a rasta11 » 22 Jun 2009, 23:06

Rad bi še neki vprašal tukaj naše strokovnjake sam hmm nevem če bo kdo znal oz da je okusu to zadevo.
Namreč kadil sem zdej kak mesec ali dva en povprečen haš iz maroka , od 1 do 10 bi mu dal tam čisto 5 ko , in sem opazu to , da ti haš povzroča manjšo zasvojenost . Sedaj kadim spet navaden ulični skunk in jih skadim bistveno več. Ima kdo še kako tako izkušnjo ????


Aja btw !!! HAŠ UNIČUJE ZOBE !!!
Konoplja.org
Izobrazevalna in poucna stran o nasem najljubsem zeliscu

weedster
Prispevkov: 2319
Pridružen: 30 Okt 2007, 14:08

Re: zasvojenost

OdgovorNapisal/-a weedster » 22 Jun 2009, 23:12

kaj zdaj zasvojenost ti dela težave al toleranca?
<3 Mary Jane !

Kroli
Prispevkov: 440
Pridružen: 12 Apr 2009, 23:32

Re: zasvojenost

OdgovorNapisal/-a Kroli » 22 Jun 2009, 23:17

Eh zaka bi te zasvojil? Je bil kako leto nazaj pr nam kaka 2 mesca skos haš(nič druga nisi mogo dobit)nič ka ne
zasvoji,edino na koncu nam je šou že vsem na kurac toti haš debilni.

Drugače je pa haš kr fajn tu pa tam za kadit... in nevem zaka in kako bi uničeval zobe de povej malo več o tem tvojem spoznanju
A.C.A.B!

rasta11
Prispevkov: 1262
Pridružen: 27 Mar 2006, 15:16

Re: zasvojenost

OdgovorNapisal/-a rasta11 » 23 Jun 2009, 00:17

weedster : ne govorim o toleranci ... pravim , da rabiš šita dosti manj skadit kot skunka ...

iloveoutdoor : hašiš nasplošno zjebe zobno sklenino. Če ga kadiš par let je velika možnost da ti zjebe zobe..
Konoplja.org

Izobrazevalna in poucna stran o nasem najljubsem zeliscu

indorgrower
Prispevkov: 283
Pridružen: 26 Dec 2007, 17:42

Re: zasvojenost

OdgovorNapisal/-a indorgrower » 23 Jun 2009, 00:23

Zanimivo.... ^^ fajn vedet :D

weedster
Prispevkov: 2319
Pridružen: 30 Okt 2007, 14:08

Re: zasvojenost

OdgovorNapisal/-a weedster » 23 Jun 2009, 00:29

ja seveda da ga morš manj skadit če pa je v hašu večji procent thc-ja
<3 Mary Jane !

indorgrower
Prispevkov: 283
Pridružen: 26 Dec 2007, 17:42

Re: zasvojenost

OdgovorNapisal/-a indorgrower » 23 Jun 2009, 10:42

Se morm zdej enkrat it delat hash =D ali pa maslo pa sladoled vn ... nevem bomo še vidli =D

sTAN
Prispevkov: 45
Pridružen: 15 Jul 2009, 15:38

Re: zasvojenost

OdgovorNapisal/-a sTAN » 16 Jul 2009, 14:44

fak jz pa kadim ze ene 6-7 let non-stop, vsak dan. in namrec opazam da postanes zelo pasiven in celo anti-socialen (ce redno kadis sam)

in res mi je ze mal dopizdil, k sploh ni flash tko k ucasih. pac spoham zato, nevem da mi bo bolj muvi sedu, skratka da karkol bom pocel da mi bo flash.

dons sm se odlocu da ne kadim dokler ne pozanjem letosnje letine...ze vidm k nam ceu julij nc spau, k sova na balkonu kadiu cike.

respect.
Dj otroku ganjo in papir, da napise svojo zgodbo in v dimu najde mir!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 2 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.