Mnenje na oddajo Tednik - o medic. marihuani

Uporaba konoplje v zdravstvene namene.
samuel
Prispevkov: 461
Pridružen: 24 Nov 2004, 19:00

Re: Mnenje na oddajo Tednik - o medic. marihuani

OdgovorNapisal/-a samuel » 03 Jul 2005, 22:40

ta zadna je res pametna.saj problem ni da bi se kao predoziral,samo ko te enkrat na bad vrze je pa hudic,takrat te lih zjebe........seveda--->vecja doza,vecja pizdarija mozna.....

hippy
Prispevkov: 395
Pridružen: 28 Feb 2005, 20:14

Re: Mnenje na oddajo Tednik - o medic. marihuani

OdgovorNapisal/-a hippy » 04 Jul 2005, 00:07

hehe krneki.. prvi sm bil takega mnenja:
Ne- naj uporablja samo sintetični THC, proizveden v farmaciji

Men se to zdi cist logicno..

patrik
Prispevkov: 672
Pridružen: 07 Jun 2005, 21:01

Re: Mnenje na oddajo Tednik - o medic. marihuani

OdgovorNapisal/-a patrik » 11 Jul 2005, 01:39

Glede legalizacije mislim da bi mogu bit prvi korak da se razbije tabu "trave" med ljudstvom in to bi se lahko kr zčlno z nošenjem majic za legalizacijo... in podobne fore.
Konoplja.org bi lahko organizirala množično prodajo takih majic in pole bi s tistimi sredstvi oz. sredstvi k bi pršle še iz drugih virou nrdila kampanjo za legalizacijo marihuane. Samo prej bi se mogli zjasnt kaki bi sploh bli naši pogoji.
In glede sintetičnega THCja meneim nej ga uporabljajo starčki in za nas mlade da bi se dovolilo posadit 5 sadik ..... nej bi uzeli za model nizozemsko. To bi blo po mojem mnenju nekako najbujši.
pa jebote

mike
Prispevkov: 2106
Pridružen: 23 Apr 2005, 12:13

Re: Mnenje na oddajo Tednik - o medic. marihuani

OdgovorNapisal/-a mike » 11 Jul 2005, 12:54

my point exactly. tut jst sm jim to predlagal, pa noben nč. nj kupjo majce po ene 200 sit/kom, dajo tiskat, itak več kot 500 sit/kom jih ne bo pršlo. pa nj jih dilajo zarad mene po 2.500 alpa 3.000. prodal bi jih itak ful, skos več folka bi se sprehajal z njimi, tko bi delal reklamo za legalizacijo - brezplačno (živi panoji), u bistvu bi še zaslužl s temu. vsak k bi jo kupu, bi podpisal, da se strinja z legalizacijo, k bi jih blo 10.000 (al kuk rabmo za referendum) pa predlagamo referendum za dekriminalizacijo konoplje, pa da se jo umakne s seznama prepovedanih substanc. glede rezultatov sploh ni vprašanj, sploh če bi še v kaki oddaji predstavl še zdravilne učinke (ki jih je btw MALO MORJE). pa smo zmagal. sam tle na konoplja.org zgleda vsi spijo alpa nimajo interesa.
to glede sintetičnega thc-ja men prov nč kej ne diši (s5 laboratoriji pa kemija, pa ful več stranskih učinkov). nej nam dovoljo 5 komadov, pa je to to.

patrik
Prispevkov: 672
Pridružen: 07 Jun 2005, 21:01

Re: Mnenje na oddajo Tednik - o medic. marihuani

OdgovorNapisal/-a patrik » 11 Jul 2005, 14:54

To bi blo super samo kej k zgleda da konoplja.org sploh ni za legalizacijo.
pa jebote

samuel
Prispevkov: 461
Pridružen: 24 Nov 2004, 19:00

Re: Mnenje na oddajo Tednik - o medic. marihuani

OdgovorNapisal/-a samuel » 11 Jul 2005, 15:18

legalizacija---------->lepo,a tezko,tezko izvedljivo....navsezadnje smo v Sloveniji.......prvo drugi...potem mi.......facking shit...mozno pa,vredno poskusit...

sinteticni THC..........fack them...vse bi delali umetno jebaci jedni....potem pa bi farmacija SPET na veliko sluzila s tem......natur is dabest

mogoce je moderatorstvo prevec zadeto.......

ajde

mike
Prispevkov: 2106
Pridružen: 23 Apr 2005, 12:13

Re: Mnenje na oddajo Tednik - o medic. marihuani

OdgovorNapisal/-a mike » 11 Jul 2005, 16:21

edini, k bi bli v minusu zarad legalizacija bi bli farmacevti pa dilerji, k se ukvarjajo sam s travo. promet bi jim zih padu, čeprov je še dost lenuhov in antitalentov, k jim neb uspel vzgojit. se prav, moderatorji farmacevti niso, torej so...
tut policijo in sodstvo bi z legalizacijo trave dost razbremenil. neb jim blo več treba zajebavat se tle z nami, k pohamo, pa nobenmu nč nočmo, pa bi se mirne duše lohk posvetil TAHUDIM oblikam kriminala (gospodarsk kriminal, korupcija, trde droge, vlomi, tatvine, švercanje folka,...), k pomoje majo z nami pušači kar vsak dan dost dela, pa sploh nismo (nevemkakšni) kriminalci. razen zarad glupega zakona, k bi se ga lohk vsaj mal potrudil spremenit. kva pravte, posadka KONOPLJA.ORG? al ste mogoče res proti legalizaciji?

mike
Prispevkov: 2106
Pridružen: 23 Apr 2005, 12:13

Re: Mnenje na oddajo Tednik - o medic. marihuani

OdgovorNapisal/-a mike » 11 Jul 2005, 17:39

pa še država bi služla na njihov račun (večkrat). če hočš prodat v kavarno, morš prjavt svojo dejavnost (kot za gobe v restavracije)- plačaš davek (verjetn sploh ne tuk mal). plus tega bi vsak joint, k bi ga u kavarn prodal, pa vsak gramček, k bi ga prodal prav tako obdavčl s standardnimi 20% DDV-ja. država bi pobirala davk od dilerjev, zdj gre pa čist vse v njihove žepe, za babe, bmw-je,... res da pridelovalcem neb blo treba bit več v ilegali, sam bi jih pa država dost oskubla.
pa še to. nism jst o nobenih kofišopih govoru. čeprov bi se verjetn kmal pojavl, pa tut naši politiki bi pomoje večkrat zavil na jutranjo kavico + špinelčič pred kakšno sejo. bi dost prej našl skupne točke na zasedanjih.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 1 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.