TREEGROWING - projekt

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
flyflot
Prispevkov: 15
Pridružen: 23 Jun 2007, 18:12

Re: TREEGROWING - projekt

OdgovorNapisal/-a flyflot » 24 Jun 2007, 14:35

Zgleda zlo uredu, maš saj manj problemov z nadležno golaznijo, kot so polži pa uši.

rasta11
Prispevkov: 1262
Pridružen: 27 Mar 2006, 15:16

Re: TREEGROWING - projekt

OdgovorNapisal/-a rasta11 » 24 Jun 2007, 14:39

Kaj na taki višini ni uši?
(trenutno se spopadam z njimi)
Konoplja.org
Izobrazevalna in poucna stran o nasem najljubsem zeliscu

ROXZ
Prispevkov: 1476
Pridružen: 30 Nov 2004, 16:23

Re: TREEGROWING - projekt

OdgovorNapisal/-a ROXZ » 24 Jun 2007, 14:47

uši ponavadi na outdooru sploh ni, nemarajo razlicnih vremenskih vplivov. ce imas pa rozo doma pod streho(ni dezja) se znajo pa fajn namnozit in unict rozo.

fros kar tako naprej

Frosch
Prispevkov: 124
Pridružen: 22 Mar 2005, 19:20

Re: TREEGROWING - projekt

OdgovorNapisal/-a Frosch » 24 Jun 2007, 15:16

nobenih problemov ni z rozami samimi razen tega da se pri steblu tik nad zemljo kak list posuši, ampak to se mi je še vedno in na vsaki roži naredilo...


rasta11
Prispevkov: 1262
Pridružen: 27 Mar 2006, 15:16

Re: TREEGROWING - projekt

OdgovorNapisal/-a rasta11 » 26 Jun 2007, 20:04

Roxz še kako so,vsaj v naših krajih jih je povno...ker tukaj na primorskem ni dežja tudi 2 tedna, mesec dni jim kar prija...poglej če ne verjameš kolko jih je:

Fros sorry za offtopic
Konoplja.org

Izobrazevalna in poucna stran o nasem najljubsem zeliscu

Frosch
Prispevkov: 124
Pridružen: 22 Mar 2005, 19:20

Re: TREEGROWING - projekt

OdgovorNapisal/-a Frosch » 21 Jul 2007, 11:17

no evo da se spet mal oglasim... mel sem probleme s tema rožama, kot prvo zaradi tistega ponedeljka ko je scalo ko svinja na nasem koncu, in mi iz lonca izpralo četrtino zemlje, kot drugo me je namakalnik zafrkaval, kot tretje prekleta najlonka...

rozi sta mi dvakrat dodobra oveli, tako da so samo neke štible štrlele v luft, ampak so se obakrat pobrale, stem da majo malo deformirane liste... nima veze, zdej rasejo naprej dalje, dans sm pa tut vse naredu malo drugače...

stran sem vzel najlonko, ker je zadeva precej grda ratala, pa še nič se ni videlo k rozi tik nad zemljo itd... krneki... danes sm še nasul tisto zemljo ko mi jo je odneslo, namakalno kanto sem prestavil malo nizje (ker sm se zmeraj skoraj ubil da sem dolil) pa še prevelik padec vode po cevek in nikakor nisem uspel nastavit da bi samo kapljalo..

naredil sem še "držalo" z regulatorjem (šravf ko pritiska na cev, enostavno ) ki dela dvakrat bolje kot prejšnji načini. (prva in tretja slika)

no pa še slike:








lp
no ja, upam da zdaj nebo problemov

ROXZ
Prispevkov: 1476
Pridružen: 30 Nov 2004, 16:23

Re: TREEGROWING - projekt

OdgovorNapisal/-a ROXZ » 21 Jul 2007, 11:32

hudo hudo

se mau pa bo namest hrasta, konopljina krošnja
se une glavne vrhe površičkaš, da bo se mau vec nastavkov

DEMIGODZ
Prispevkov: 641
Pridružen: 06 Jun 2006, 13:54

Re: TREEGROWING - projekt

OdgovorNapisal/-a DEMIGODZ » 21 Jul 2007, 11:49

svaka cast lepo raste me prav zanima kaj bo iz tega se

klen
Prispevkov: 989
Pridružen: 27 Jul 2005, 17:07

Re: TREEGROWING - projekt

OdgovorNapisal/-a klen » 26 Jul 2007, 11:43

Pa valda ni tista kanta preveč vidna iz dol. al jo s sabo nosiš?
Folk mi pravi, da mam probleme s travo, bravo, itak mam problem, kadar kupim je predrago...


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 12 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.