BIG BUST

Vse o zakonodaji glede konoplje kot droge.
lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: BIG BUST

OdgovorNapisal/-a lasulja » 04 Sep 2007, 15:20

Niga kaj bi pa reku k bi ti hasisarji udrli u bajto in ukradli samo ganjo?
To se je zgodilo mojemu frendu lani novembra in je slo kilce. Drugace pa tistega k ga dobim na mojem nasadu bi molil da pridejo cim prej kapsi
police in helicopter search for marihuana ...

Bloody
Prispevkov: 706
Pridružen: 10 Jun 2005, 14:33

Re: BIG BUST

OdgovorNapisal/-a Bloody » 04 Sep 2007, 15:40

hotu sm rect, da nikoli ni dost dobr skrit, dejte to dojet. ja nisi dobr skril je samo izgovor nepostenih ljudi. ce se spravm iskat bom tut najdu, please belive that. NE MORES TOLK SKRIT DA NEKDO NE BO NASEL in se mi zdi res glupo k folk rece,ja nisi dobr skril. agnes, nisi dobr skrila, stiki, nisi dobr skril, klen, nisi dobr skril ....

a zdej stekaste?
You Fuck With The Bull You Get The Horns

mike
Prispevkov: 2106
Pridružen: 23 Apr 2005, 12:13

Re: BIG BUST

OdgovorNapisal/-a mike » 04 Sep 2007, 15:49

sam lej, če jst posadim sred gmajne, kjer okol ni dreves, mogoč je 1m visok grm robidovja, moja roža je edina rastlina, ki je visoka 2 metra in se jo že na kilometer deleč vidi, pol ne morš rečt, da je skrita. taka roža kar kliče po tem, da jo eden poseka, odnese domov in lepo pokadi. če je ne boš ti, jo bo pa kdo drug. mislim, da je prevelik optimizem pričakovat, da me bo počakala do jeseni. in zakaj? zato ker je nism dobr skril. če bi se sprehodu 1km v gozd, najdu eno jaso med parimi leskami, do katere prideš po kolenih, pazil, da nebi hodu zmer po isti poti, gledal, da me nihče ne zasleduje, ko grem na plac in da mimoidočemu 'gobarju' nebi nič dalo vedeti, da se med leskami skriva nasad... pol je tak plac dobr skrit.

masterblaster
Prispevkov: 998
Pridružen: 12 Maj 2007, 20:48

Re: BIG BUST

OdgovorNapisal/-a masterblaster » 04 Sep 2007, 16:23

Dutchbag,pol pa oprosti!
Mike,mislim da ga malo mimo sekaš;če ne bom jaz bo pa kdo drug!Ja bo...lastnik,ko bo čas za to!Če je ni do zdaj kdo vzel,jo tut v naslednem tednu,mescu ne bo!Pa mislim da noben ni tak papak,da bi pustu rastlino kot otok sredi morja,da je neb vezal k tlom,al pa kako drugače zakamufliral....No sej po eni strani štekam une k nimajo nč,bodisi zarad okoliščin,al pa zato k so leni,da vzamejo,sam da maš svoje,pa vzameš..tega pa razumit nečem pa amen!

masterblaster
Prispevkov: 998
Pridružen: 12 Maj 2007, 20:48

Re: BIG BUST

OdgovorNapisal/-a masterblaster » 04 Sep 2007, 16:40

Quote:

Niga kaj bi pa reku k bi ti hasisarji udrli u bajto in ukradli samo ganjo?
To se je zgodilo mojemu frendu lani novembra in je slo kilce. Drugace pa tistega k ga dobim na mojem nasadu bi molil da pridejo cim prej kapsi



A prav v bajto so mu vdrli!?To pa ful smrdi!Je že mogu govort okol,da so vedl da ma!Sej še prjavt ne morš,vagabunde!!

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: BIG BUST

OdgovorNapisal/-a lasulja » 04 Sep 2007, 16:45

mike po svoje imas prav a pri nas gobarji zlezejo v vsako grmovje tako da imas vecjo sanso da ti dobijo skrit nasad kot eno ki rase na sredi jase. Drugace je pa pri nas en kup lesinarjev ki se jim ne da sadit in iscejo nasade. Ve se kdo sadi in priblizno kje ima kdo, tako da cakajo skriti in te potem zasledujejo. Najbolj pa znorim ko poberejo nasad zacetek avgusta ko je samo perje. Drugace pa jih ni strah zlest na balkon, teraso al pa za hiso.
tako da ce dobite nasad vzemite za dve dzoli in vija ostalo pa pustite pri miru, ker se je model jajcal celo poletje.

welkom tu maj plejs
police in helicopter search for marihuana ...

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: BIG BUST

OdgovorNapisal/-a lasulja » 04 Sep 2007, 16:49

jes masterblaster v bajto so ruknili. tip ni nic govoru okoli sta vedla samo dva "frenda". sli so tocno do plejsa kjer je blo spravljeno in pobrala ganjo. ostal je laptop, pa dva borda, hifi, televizija...
je prjavu ja je reku kapsom da so mu ukradli 2000 eurov
tipa pa se se danes skrivata
police in helicopter search for marihuana ...

klen
Prispevkov: 989
Pridružen: 27 Jul 2005, 17:07

Re: BIG BUST

OdgovorNapisal/-a klen » 06 Sep 2007, 16:00

Sj mata prav da se skrivata...sm slej ko prej jih bo tip dobil, pol pa
Folk mi pravi, da mam probleme s travo, bravo, itak mam problem, kadar kupim je predrago...

OriginalGanjata
Prispevkov: 428
Pridružen: 14 Maj 2006, 22:56

Re: BIG BUST

OdgovorNapisal/-a OriginalGanjata » 07 Sep 2007, 02:10

js sm mel tolk skrito da je še sam nism najdu
Man who go to bed with itchy ass wake up with sticky fingers.

masterblaster
Prispevkov: 998
Pridružen: 12 Maj 2007, 20:48

Re: BIG BUST

OdgovorNapisal/-a masterblaster » 07 Sep 2007, 07:27

Jes tut letos u eni koruzi


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 3 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.