
Quote:
bo kar pod 10 haha
autoflowerji so overrated, nabaviš kako mostly indico pa je same shit daš na 12/12 takoj pa boš mel ziher več ko pa pri af




Quote:
flo - lepe, lepe
smarnica - ko kupuješ semena ti piše kok časa cveti, samo še kšn tedn morš dodat, ker prodajalci mal manj napišejo.

Quote:
samo eno sem vršičkal ostale pa krivil proti tlem. začel sem v 4 štuku. potem pa vse v stran in nič pustit da gre v višino
Po forumu brska: 4 in 0 gostov
Opozorilo
Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.
Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.