..ne, hec...Marsikaj naredi dobrega, ampak na stari dobri ruski način: za neko ceno (ljudstva). Je pa Rusija vsaj ena država, ki dela protiutež ZDA, da ti ne delajo še večjega bullcrapa od amerikanizacije, kot ga da že...in ostalih neumnosti v svetu, ki pa so tako ali tako že vsem znane 


