Katera zarnica?

Gojenje konoplje znotraj ("indoor") in v rastlinjakih
hippie84
Prispevkov: 525
Pridružen: 30 Nov 2008, 09:36

Re: Katera zarnica?

OdgovorNapisal/-a hippie84 » 19 Dec 2009, 11:22

te si pa malo preberi forum in ne že kr v prvo sprašuj stvari ki jih maš odgovorjene 3 poste prej

andrewww9
Prispevkov: 2
Pridružen: 19 Dec 2009, 10:46

Re: Katera zarnica?

OdgovorNapisal/-a andrewww9 » 19 Dec 2009, 17:33

vem,vem samo se mi ne ljubi brat 400 strani, vseeno sm jih 50 razumem kaj ste napisal, sprasujem pa za podrobnosti npr. koliko moci potrebujem oz. koliko zarnic, najbolj vsec so mi varcne zarnce, ker nimam veliko denarja in zanima me se, ali je bolje sveze vzkaljena semena v zemlji pustiti ob oknu ali je bolje pod ljucjo.

lp

ZIKI
Prispevkov: 1229
Pridružen: 02 Mar 2008, 20:17

Re: Katera zarnica?

OdgovorNapisal/-a ZIKI » 19 Dec 2009, 18:00

Moæ je odvisna od velikosti prostora , varčne so sedaj pozimi dosti boljše kot svetloba
Kaj nam bo svoboda govora ce noben ne slisi!?!

FlyBoy
Prispevkov: 1191
Pridružen: 29 Jan 2006, 10:40

Re: Katera zarnica?

OdgovorNapisal/-a FlyBoy » 28 Dec 2009, 19:24

Naneslo je da bom meu dva boxa. Flower bo 60x60x70cm (višina) za tistega pa itak veste... Za odvod bi meu dva 120mm fana. 200W CFL ali 125W CFL to je zdaj vprašanje Kaj pravite? Seveda mi je v interesu spravit not čimveč watov.

FlyBoy
Prispevkov: 1191
Pridružen: 29 Jan 2006, 10:40

Re: Katera zarnica?

OdgovorNapisal/-a FlyBoy » 28 Dec 2009, 20:06

Aja pozabo sem omenit da bo v boxu "škatla" za vhod mer 30x30x70.

cereus
Prispevkov: 667
Pridružen: 16 Avg 2006, 12:14

Re: Katera zarnica?

OdgovorNapisal/-a cereus » 29 Dec 2009, 15:46

Tud jaz sem se odloču za 200w CFL v omari 50x80. Prednost je, da se ne greje in lahko spustiš cca.3-5 cm do rastline. Za mamo pa klone za outdoor bo uredu. Verjetno bom kar v Hempatiji naroču KIT komplet za 100eur pa folijo črno belo tudi. Sem gledal imajo tudi zemljo samo se mi zdi malo draga. Še razmišljam.
Pa ti FlyBoy, kje nameravaš CFL kupit?
>>OnePiecePuzzle>>

FlyBoy
Prispevkov: 1191
Pridružen: 29 Jan 2006, 10:40

Re: Katera zarnica?

OdgovorNapisal/-a FlyBoy » 30 Dec 2009, 08:03

50x80= dolžina=širina x višina? Zemljo kupi pri lokalni zadrugi pa je Nevem kje bom kupo sam cene se itak razlikujejo za največ 2€

cereus
Prispevkov: 667
Pridružen: 16 Avg 2006, 12:14

Re: Katera zarnica?

OdgovorNapisal/-a cereus » 30 Dec 2009, 16:14

50š 80d cca100 višina. Zemljo bom po Humovit uporabil. Mogoče tudi kako Planetlo za balkonske rastline ima precej hranil (sem bral v outdoor09 semizdi), ampak šele pri presajanju.
Lp
>>OnePiecePuzzle>>

FlyBoy
Prispevkov: 1191
Pridružen: 29 Jan 2006, 10:40

Re: Katera zarnica?

OdgovorNapisal/-a FlyBoy » 31 Dec 2009, 10:53

Če boš dau 200w tu not se bom js kr mogo pomatrat da bom uspeu shladit box Plantelo sm meu pri prejšnjem growu in sm biu zadovoln

cereus
Prispevkov: 667
Pridružen: 16 Avg 2006, 12:14

Re: Katera zarnica?

OdgovorNapisal/-a cereus » 04 Jan 2010, 18:10

Za vse ki boste kupovali varčne žarnice (za klone, pregled spola)je spodaj link. Cene so cenejše kot v Baumaxu ali Merkurju. Preverjeno


http://www.internetnatrgovina.com/
>>OnePiecePuzzle>>


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 7 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.