Kaj bomo/smo jedli danes

Debate o vsem, peskovnik.
Ares
Prispevkov: 632
Pridružen: 26 Jan 2005, 12:56

Re: Kaj bomo/smo jedli danes

OdgovorNapisal/-a Ares » 30 Mar 2005, 15:01

Lana glede tekme: ..čestitam! Dokazala si da imaš j....

Glede mesne lasagne: mmmmmmm.. zelo okusna zadeva če je dobro pripravljena! (ni težko kot sem vidu)
hmm.. poznam vse vrste jedi in zelo rad se bašem z raznorazno hrano toda dosti mojih kolegov je kuharjev razen mene
..jaz sem bolj tisti, ki jim ukazujem kaj naj mi pripravijo

Na željo pa lahko vprašam kolega ki je odličen kuhar naj mi napiše recept al pa ga kr na forum povabim pa ti bo napisal

Lana
Prispevkov: 232
Pridružen: 11 Mar 2005, 16:59

Re: Kaj bomo/smo jedli danes

OdgovorNapisal/-a Lana » 30 Mar 2005, 15:05

Quote:

Dokazala si da imaš j....




E, tu se pa motiš. Imam jajčnike. In zelo rada gledam šport. Ves, ne samo nogomet.

Quote:

pa ti bo napisal




No, to te pa prosim, ja.

Classic
Prispevkov: 1271
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:18

Re: Kaj bomo/smo jedli danes

OdgovorNapisal/-a Classic » 30 Mar 2005, 15:09

lana, pa ti si sanjska ženska, resnično.
vsi smo

bluu
Prispevkov: 896
Pridružen: 23 Nov 2004, 07:21

Re: Kaj bomo/smo jedli danes

OdgovorNapisal/-a bluu » 30 Mar 2005, 15:10

Js sn pa sanjski tip, ker ne gledam fuzbala sam ga res ne

Classic
Prispevkov: 1271
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:18

Re: Kaj bomo/smo jedli danes

OdgovorNapisal/-a Classic » 30 Mar 2005, 15:12

hahaha
vsi smo

Ares
Prispevkov: 632
Pridružen: 26 Jan 2005, 12:56

Re: Kaj bomo/smo jedli danes

OdgovorNapisal/-a Ares » 30 Mar 2005, 15:29

Lana: ni blema!

Quote:

lana, pa ti si sanjska ženska, resnično.



Klasa: ..ahmmm.. kaj te meče pomlad?

..vsi ste fasali isto bolezen .. ti, jonč, Stiki, SB,..

Gruver
Prispevkov: 804
Pridružen: 18 Nov 2004, 08:19

Re: Kaj bomo/smo jedli danes

OdgovorNapisal/-a Gruver » 30 Mar 2005, 15:36

mater, jest pa se nisem dobil pravega grifa, kako stvar naredit kompaktno, da ne razpade. Probal z musako, pa je bla cist dobra, sam razpadala je . A ja, big time polivanje z jajci pa smetano in podobno odpade. Kaksna ideja?
"better to rule in Hell, than serve in Heaven"..

Classic
Prispevkov: 1271
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:18

Re: Kaj bomo/smo jedli danes

OdgovorNapisal/-a Classic » 30 Mar 2005, 16:27

pa ne no... sam ko se pa res na vse spozna. na konopljo, kuho, sex, štose, fuzbal...
h, h, ka ni sanjska?
vsi smo

lojze
Prispevkov: 1004
Pridružen: 23 Nov 2004, 08:15

Re: Kaj bomo/smo jedli danes

OdgovorNapisal/-a lojze » 30 Mar 2005, 16:46

Quote:

..vsi ste fasali isto bolezen .. ti, jonč, Stiki, SB,..



Sem mislil da je z mano kaj narobe: namreč odprem stran s semeni pa mi iz monitorja trava zadiši (dobesedno!).
Ampak omenjeni pa samo žensko ime preberejo pa si že kondome natikajo.....ccccc.... .
Lana, lepo bi blo, da daš gor kakšen konkreten avatar, saj veš, kr tko mal, da nebo roka bolela ko predolgo
LOJZE
Ko bom velik bom imel zelen traktor in kmetijo na Blokah!

laibach
Prispevkov: 673
Pridružen: 28 Jan 2005, 18:57

Re: Kaj bomo/smo jedli danes

OdgovorNapisal/-a laibach » 30 Mar 2005, 17:57

Sanjska ja, samo še more za to bit tud lepa...
LiveSTONED


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 12 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.