..čestitam! Dokazala si da imaš j.... 
Glede mesne lasagne: mmmmmmm.. zelo okusna zadeva če je dobro pripravljena! (ni težko kot sem vidu)
hmm.. poznam vse vrste jedi in zelo rad se bašem z raznorazno hrano toda dosti mojih kolegov je kuharjev razen mene
..jaz sem bolj tisti, ki jim ukazujem kaj naj mi pripravijo
Na željo pa lahko vprašam kolega ki je odličen kuhar naj mi napiše recept al pa ga kr na forum povabim pa ti bo napisal



sam ga res ne 
.. kaj te meče pomlad?
.. ti, jonč, Stiki, SB,.. 
. A ja, big time polivanje z jajci pa smetano in podobno odpade. Kaksna ideja?
