Stran 1 od 2
BAVBAV
Objavljeno: 12 Apr 2005, 19:35
Napisal/-a lojze
V Bavbavu je pa gužva.
Lep pozdrav tipu, ki je stal v sosednji vrsti in čakal na račun... (pred eno uro, zanimiva frizura...)
Re: BAVBAV
Objavljeno: 12 Apr 2005, 19:41
Napisal/-a Classic
lol
Re: BAVBAV
Objavljeno: 12 Apr 2005, 19:45
Napisal/-a HeCtOr
Hvala na komplimentu

Re: BAVBAV
Objavljeno: 12 Apr 2005, 20:33
Napisal/-a lojze
Quote:
Hvala na komplimentu
Kakšen kompliment nek, ostrišt se pejd, hipi zblojen!
Pa izogibi se zemlje v rumenih žaklih.
Re: BAVBAV
Objavljeno: 12 Apr 2005, 20:36
Napisal/-a Gruverka
Quote:
Kakšen kompliment nek, ostrišt se pejd, hipi zblojen!
hektor bo znoru 
Re: BAVBAV
Objavljeno: 12 Apr 2005, 20:41
Napisal/-a davidian
Quote:
Quote:
Hvala na komplimentu
Kakšen kompliment nek, ostrišt se pejd, hipi zblojen!
Pa izogibi se zemlje v rumenih žaklih.

Re: BAVBAV
Objavljeno: 12 Apr 2005, 20:58
Napisal/-a Strom
Quote:
V Bavbavu je pa gužva.
Lep pozdrav tipu, ki je stal v sosednji vrsti in čakal na račun... (pred eno uro, zanimiva frizura...)
A tebe mal dioptrija jebe.Jest sm poskinan.Mogoče si sebe vidu u moji spolirani glavi.
Re: BAVBAV
Objavljeno: 12 Apr 2005, 21:32
Napisal/-a lojze
Quote:
Quote:
Mogoče si sebe vidu u moji spolirani glavi.
Sori trofazni, ampak v vsej moji privlačni grdoti (jebi ga, mati narava in oče karikatura) sem še vedno lepši od tebe. Pa s čim si se ti zameru bogu. Dobr, saj vemo...
Re: BAVBAV
Objavljeno: 12 Apr 2005, 22:27
Napisal/-a Strom
Kdo pa prav da sm jest lepši od tebe.Mama je kurba za 1000 sit, fotr je pa padu u Vietnamu za ZDA, kljub temu da je Slovenc.Pol veš kakšni so geni poj.