Stran 1 od 2

BAVBAV

Objavljeno: 12 Apr 2005, 19:35
Napisal/-a lojze
V Bavbavu je pa gužva.

Lep pozdrav tipu, ki je stal v sosednji vrsti in čakal na račun... (pred eno uro, zanimiva frizura...)

Re: BAVBAV

Objavljeno: 12 Apr 2005, 19:41
Napisal/-a Classic
lol

Re: BAVBAV

Objavljeno: 12 Apr 2005, 19:45
Napisal/-a HeCtOr
Hvala na komplimentu

Re: BAVBAV

Objavljeno: 12 Apr 2005, 20:33
Napisal/-a lojze
Quote:

Hvala na komplimentu




Kakšen kompliment nek, ostrišt se pejd, hipi zblojen!
Pa izogibi se zemlje v rumenih žaklih.

Re: BAVBAV

Objavljeno: 12 Apr 2005, 20:36
Napisal/-a Gruverka
Quote:

Kakšen kompliment nek, ostrišt se pejd, hipi zblojen!



hektor bo znoru

Re: BAVBAV

Objavljeno: 12 Apr 2005, 20:41
Napisal/-a davidian
Quote:

Quote:

Hvala na komplimentu




Kakšen kompliment nek, ostrišt se pejd, hipi zblojen!
Pa izogibi se zemlje v rumenih žaklih.





Re: BAVBAV

Objavljeno: 12 Apr 2005, 20:58
Napisal/-a Strom
Quote:

V Bavbavu je pa gužva.

Lep pozdrav tipu, ki je stal v sosednji vrsti in čakal na račun... (pred eno uro, zanimiva frizura...)




A tebe mal dioptrija jebe.Jest sm poskinan.Mogoče si sebe vidu u moji spolirani glavi.

Re: BAVBAV

Objavljeno: 12 Apr 2005, 21:32
Napisal/-a lojze
Quote:

Quote:

Mogoče si sebe vidu u moji spolirani glavi.



Sori trofazni, ampak v vsej moji privlačni grdoti (jebi ga, mati narava in oče karikatura) sem še vedno lepši od tebe. Pa s čim si se ti zameru bogu. Dobr, saj vemo...

Re: BAVBAV

Objavljeno: 12 Apr 2005, 22:27
Napisal/-a Strom
Kdo pa prav da sm jest lepši od tebe.Mama je kurba za 1000 sit, fotr je pa padu u Vietnamu za ZDA, kljub temu da je Slovenc.Pol veš kakšni so geni poj.