Stran 1 od 6
TV SERIJE
Objavljeno: 10 Mar 2007, 19:16
Napisal/-a killer51
Evo tema kjer se komentira, razpravlja , pogovarja o raznih tv serijah.
Re: TV SERIJE
Objavljeno: 10 Mar 2007, 19:17
Napisal/-a killer51
A kdo gleda Beg iz zapora.
Fula dobra serija.
Sam še zmeri pa je The Lost najboljš.Komi čakam da pride naslednaj sezona na pop-tv.
Re: TV SERIJE
Objavljeno: 10 Mar 2007, 19:29
Napisal/-a skalman
prison break r0x !
komej komej prčakam vsak naslednji del

Re: TV SERIJE
Objavljeno: 10 Mar 2007, 19:37
Napisal/-a mike
men s tv-ja sede csi (vse tri scene, najboljš mi je LV)
lost in prison break pa si lovdam z neta, da sem skos na tekočem.
pa seveda zakon serija weeds, sam tretje sezone še ni na netu. nevem kva se čaka

Re: TV SERIJE
Objavljeno: 10 Mar 2007, 20:46
Napisal/-a skalman
weeds menda pridejo poleti nazaj.. tudi to je odlična serija ja

Re: TV SERIJE
Objavljeno: 10 Mar 2007, 20:52
Napisal/-a killer51
pa upam da bojo čim prej dal nazaj Housa- onga dohterja
Re: TV SERIJE
Objavljeno: 10 Mar 2007, 21:08
Napisal/-a InViSiBLe
ne gledam tv

Re: TV SERIJE
Objavljeno: 11 Mar 2007, 12:00
Napisal/-a skuna
Js tut ne, sam gledam pa na compu serije haha

Gledam pa Prison Break, Lost pa NMK

Ceprov cez PB ga ni

Re: TV SERIJE
Objavljeno: 11 Mar 2007, 12:03
Napisal/-a Bloody
a je prison break v stilu oza ?
Re: TV SERIJE
Objavljeno: 11 Mar 2007, 12:17
Napisal/-a mike
kratek opis PB:
enmu modelu (linc) goverment podtakne umor brata ene guvernerke. ta je v bistvu še živ. vlada zmontira en posnetek, na katermu zgleda ko da linc ustreli omenjenga modela. zaprejo ga v čuzo in obsodjo na štromzic. njegov brat michael je gradbenik, ki je delal načrt za ta zapor. brata hoče rešt s stola in si gre cel telo potetovirat z načrtom zapora in raznimi uporabnimi slikcami, ki mu pri pobegu pomagajo. gre se kao enga bank roparja, da ga zaprejo v isti zapor.
v prvi sezoni se dogajajo scene v zaporu, planira se pobeg, vsaka stvar naštudirana in en kup b-planov (itak gre skos kej narobe). sem pa tja mal kri teče. konc prve sezone jim uspe pobegnt (še en kup drugga folka zraven).
druga sezona pa se pol dogaja na prostem, vselej jih kapsi in agenti nekej lovijo, vselej spizdijo lih zadn moment. večina ostalga folka ma svoje zgodbe zunej na prostem, večino jih polovijo (alpa pobijejo). michael in linc pa skup z dohtarco s čuze (hči predsednika) raziskujejo zadevo z domnevnim umorom in iščejo dokaze za lincovo nedolžnost.
zanimiv za gledat.