Stran 1 od 4

Kakšne avte imate - v čem se furate ?

Objavljeno: 28 Maj 2007, 19:33
Napisal/-a killer51
Tema je namejena temu da poveste v kakšnih avtih se kaj furate . Al je to petka al pa tuareg - nema veze

Lahko napišete tud letnik in moč motorja.










No jst dobim zdel polet ko nardim izpit dobim :

Renault Megan - letnik 1997 - 1,4

Dal mi ga bo pa fotr kr si bo novega nabavu.


Re: Kakšne avte imate?

Objavljeno: 28 Maj 2007, 19:35
Napisal/-a Agnes
še barvo pa registracijsko prosim.

za naslednjim ovinkom pa vozniško in osebno.

hvala.

Re: Kakšne avte imate?

Objavljeno: 28 Maj 2007, 19:41
Napisal/-a HACKY
agnes dobra fora...

Re: Kakšne avte imate?

Objavljeno: 28 Maj 2007, 19:44
Napisal/-a killer51
LooL - lahk še velikost pa širino gum
Ma ne no samo tolk mal za foro kake avte mate.

Re: Kakšne avte imate?

Objavljeno: 28 Maj 2007, 19:47
Napisal/-a HACKY
glej agnes je pomoje hotu povedat da če bi vsak to govoru da je isto kukr da bi reku js sm ime in priimek, živim tukej, (rad jem koruzo), med dnevom se nahajam v gostilni tej pa tej, rad sem v tisti diskoteki pa v tisti... zdej pa če razumš razumš če ne pa ne.

Re: Kakšne avte imate?

Objavljeno: 28 Maj 2007, 20:04
Napisal/-a bizgec
Sej vrjetno ni samo 1 megan 97 v sloveniji.
Jaz se furam na biciklu in s tem zmanjšujem procent toplogrednih pilnov v zraku.
Tut izpita nimam in ga niti ne rabim.

Re: Kakšne avte imate?

Objavljeno: 28 Maj 2007, 20:07
Napisal/-a HACKY
lepo bizgec, drgač megan 97 letnik ni sm en ampak agnes je reku še za reg. to se zve vse.. ber malo pol govor, drgač pa če ugotoviš barvo letnik itd. kmal ugotoviš iz kje je itd. pa še če ga kje ustavjo pa še sploh ker vrjetn ne nardi prekršek več istih meganov v istem dnevu...

(ne mislm zdej prekršek prevozil rdečo luč ampak prometna nesreča, vožnja pod vplivom substanc. itd.)

Re: Kakšne avte imate?

Objavljeno: 28 Maj 2007, 20:08
Napisal/-a cevap
Jaz se furam z avtobusom kr hud bus je morm rect.

Re: Kakšne avte imate?

Objavljeno: 28 Maj 2007, 20:20
Napisal/-a jeGGer
<----- peš honda

Re: Kakšne avte imate?

Objavljeno: 28 Maj 2007, 20:21
Napisal/-a ganja_farmer
kanu