Stran 1 od 4

Groow room

Objavljeno: 20 Okt 2005, 20:55
Napisal/-a KoSeDNAr
živjo imam doma narejen groow room iz sitropora debelega 5 mm in obloženega z alufolijo samo sem z..... ker sem alufolijo obrnil na napačno stran (manj svetleča stran proti žarnici) imam pa 400W gro-lux žarnico in bi vprašal če ne bi s stiroporom kaj zakuril (če se stiropor ne bi stopil)

Re: Groow room

Objavljeno: 20 Okt 2005, 21:07
Napisal/-a grow
ok maš to ti narejeno, sam več svetlobe bi odbil če bi alufolijo odstranil, bela barva odbija več svetlobe kot alufolija.Povej mere growroma, no, stiropor se ti že nebo topil, ker če se bi ti zažel stiripor topiti, se ti bi začele rastline tud.

Re: Groow room

Objavljeno: 20 Okt 2005, 21:28
Napisal/-a Agnes
Se ne bojiš tezav z temperaturami? Stiropor se drugače (če še ne veš) uporablja za izolacijo.

Re: Groow room

Objavljeno: 20 Okt 2005, 22:14
Napisal/-a patrik
Tisti stiropor fukni dol in lepo stranice pobarvi u belo pole je problem rešen. Samo ne stiroporja na stene dajat kr pole bo tisto ekonom lonc ne grow room.

Re: Groow room

Objavljeno: 21 Okt 2005, 00:59
Napisal/-a Vitto
Quote:

, no, stiropor se ti že nebo topil, ker če se bi ti zažel stiripor topiti, se ti bi začele rastline tud.






Bodi rajši tiho, če ne veš kaj govoriš. Se ti človek zavedaš kolk greje 400w hps? še kartonast box za 150w neb šel delat, kaj šele iz stiropora za 250w. Razen če 150% veš kaj delaš... pa še v takem primeru se uporaba stiropora na takih mestih kjer je močan vir toplote odsvetuje.

Re: Groow room

Objavljeno: 21 Okt 2005, 05:45
Napisal/-a grow
Quote:

Quote:

, no, stiropor se ti že nebo topil, ker če se bi ti zažel stiripor topiti, se ti bi začele rastline tud.






Bodi rajši tiho, če ne veš kaj govoriš. Se ti človek zavedaš kolk greje 400w hps? še kartonast box za 150w neb šel delat, kaj šele iz stiropora za 250w. Razen če 150% veš kaj delaš... pa še v takem primeru se uporaba stiropora na takih mestih kjer je močan vir toplote odsvetuje.




dej logično razmišljaj, če je že fant kupil 400w HPS ima sigurn dosti velik prostor in ventilacijo, stiropor se ti nebo kt tk topil.In ja, js sm pred enim tednom položil growroom z stiroporjem, pa se nč ne topi, temparatura pa je OK.

Re: Groow room

Objavljeno: 21 Okt 2005, 13:35
Napisal/-a patrik
Stiropor se nebi topil kr hps ne ogreje tolko samo nevem zakwa se rab toplotno izolacijo u grow roomu če pa lahko da neki bol enostavnega gor in še da pole nima problemou z temp.

Re: Groow room

Objavljeno: 21 Okt 2005, 14:15
Napisal/-a grow
ja, js sm mu samo povedu, da se nebi topil.Js osebno, mam toplotno izolacijo v growromu zato, ker tisti prostor v katerem je box, ni ogrevan, in je not temparatura nekje 17 stopinj, v boxu pri prižgani 400w pa je 28 STOPINJ, ko pa je hps ugasnjen pa ja itq vredu če se temparatura malo spusti, večji bati

Re: Groow room

Objavljeno: 22 Okt 2005, 16:16
Napisal/-a grow
ja, sam če nebi meu izlolacije, bi bla pa prenizka, kar pa spet nebi bilo dobro za ljubice