PHILIPS SON-T 400W (HPS)
Objavljeno: 01 Mar 2006, 21:04
Pozdravlhena ekipa,za vas imam nekaj vprašanj ki,ki se nanašajo na temo vzgajanja.
1.Ali lahko uporabljam Philips son-T tudi za vegetativno fazo?
Imam box,ki meri: širina 70 cm,globina 45cm in višina 165cm,glede ventilacije pa imam en pc ventilator za odvod zraka (zgoraj),enega za dovod (spodaj) in 220V-oltnega za mešanje zraka v boxu.
2.Zanima me ali je ventilatorski sistem dovolj dober za 400W,ali bo v box-u prevroče?
3.Še zadnje,kolko biljk lahko zasadim na to površino?
Že v naprej vam ful hvala za trud,uživajte ob gojenju saj ni lepšega kot vzgojit svoj grass,ciao...
1.Ali lahko uporabljam Philips son-T tudi za vegetativno fazo?
Imam box,ki meri: širina 70 cm,globina 45cm in višina 165cm,glede ventilacije pa imam en pc ventilator za odvod zraka (zgoraj),enega za dovod (spodaj) in 220V-oltnega za mešanje zraka v boxu.
2.Zanima me ali je ventilatorski sistem dovolj dober za 400W,ali bo v box-u prevroče?
3.Še zadnje,kolko biljk lahko zasadim na to površino?
Že v naprej vam ful hvala za trud,uživajte ob gojenju saj ni lepšega kot vzgojit svoj grass,ciao...

) 