Stran 1 od 4
SE OPAZUJETE?
Objavljeno: 22 Jun 2005, 21:11
Napisal/-a crazy_diamond
Mal sem brskala po forumu in nisem zasledila, pa me res zanimajo vaša videnja samih sebe po dolgotrajnem uživanju marihuane?
Če taka tema že obstaja, se opravičujem, in vas prosim, da mi pomagate podati link, da jo mal pregledam.
Zanima me, kakšne spremembe ste opazili na sebi po uživanju marihuane (motnje spomina, mogoče zasvojenost (čeprav mislim, da govorimo o psihični zasovojenosti), mogoče kakšne druge spremembe)?
Sama občasno skadim kakšen joint..Paše mi, ker sem sproščena, ker mi možgani delajo sto na uro, ker sem prišla skozi to do marsikaterega odgovora, ideje....
Opažam pa na sebi motnje spomina....
Tolk za dons
vsem lep pozdrav
Re: SE OPAZUJETE?
Objavljeno: 22 Jun 2005, 21:39
Napisal/-a ganja_farmer
lep pozdrav na forumu, pri sebi opažam motnjo spomina saj kratkotrajno, čeprav ne kadim veliko, kadar se pa meša z alkotom pa rado pride do blackoutov:) to pol zmanka par urc v večeru k se jih enostavno ne da spomnit:) zasvojenost sploh ne, imam priliko pokaditi vsak dan 10 jointov, pa mi ne paše sploh, tak da kakega na teden in to je to.
Re: SE OPAZUJETE?
Objavljeno: 23 Jun 2005, 09:55
Napisal/-a mastaP
to se dogaja tut normalnim... pomoje je tko da ko te vsi prepricajo da je to zarad trave si pol sam tko realiziras in se zasiguras aha ne jst pa sm kadiu jolo pol pa eno stvar pozabis pol pa ah ta jola vse mi stori pozabit v bistvu pa se to tut popolnoma zdravim enako pogosto dogaja ( govorim na podlagi svojega otroistva, ko se nism kadiu pa sm prenekatero stvar tut pozabil)
LP
Re: SE OPAZUJETE?
Objavljeno: 23 Jun 2005, 13:56
Napisal/-a albertxtc
Menim, da nisi postal asocialen. Prej bi rekel, da se ti zakajenemu vklopi še kak dodaten senzor, ki ti pove, da določen folk na nek način ni kompatibilen s tabo. Bolj kritično je stanje tvoje prjatlce, saj njej sede vsakdo, torej tudi recimo barabe in zahrbtneži... Ti imaš torej zadevo kar pošlihtano, nekaj ti daje info, da je le potrebno biti previden. Lahko pa tudi narediš poskus: probaj biti s tistimi, ki ti sicer zakajenemu ne sedejo, skupaj ko nisi zakajen, pa da vidiš... Najbrž boš ugotovil, da ti tudi treznemu niso najbolj po godu. Bi rekel, da si lahko kar vesel, da ti travca pomaga filtrirati folk. Stay safe.
Re: SE OPAZUJETE?
Objavljeno: 23 Jun 2005, 14:25
Napisal/-a Ares
Hmm.. zanimivo.. jaz imam tudi podobne izkušnje kakor Crazy girl in ti Sticky. Spomnem se ko si v enem postu omenjal pozabljivost

Quote:
glede kratkotrajnega spomina.. js uglavnem nepomembne stvari pozablam...pozabm, kam sm pred minuto odložu kozarc recimo, al pa tist "jebemti, pred minuto sm rizle vidu...". drugače, zaenkrat še nism mel hudega problema zarad teh stvari. kar se pa tiče službe, je pa itaq tak tempo, da ni časa pozabit
Copy from: "marihuana med nosečnostjo"
enako je pri meni

Z osebami ki jim zaupam sem bolj sproščen, medtem ko z drugimi ki jih ne poznam ali ne zaupam pa čutim neko "napetost".
Za odpor do ljudi je pri vsakemu od nas prisotna. Z enimi si lahko bolj komunikativen z drugimi pa ne.. odvisno tudi kakšen karakter je sogovornik, način razmišljanja, način gledanja na life shits and so..
Drugi ki so bolj duhovno usmerjeni pa pravijo da celo aura, ki jo oddaja človek v okolico vpliva na počutje ali reakcijo bližnjega. Prvič zagledaš osebo ki jo ne poznaš in že čutiš odpor do njega. ..to pa je že druga zgodba, ki jo ne rabimo razglabljat trenutno.. (ni našega Skavta in Klasičnega) 
Crazy girl poglej si še spodaj v > konoplja v zdravstvu >
* Marihuana med nosečnostjo <- poškodbe seratoninskega sistema
* Multipla skleroza
* Zasvojenost
...
Re: SE OPAZUJETE?
Objavljeno: 23 Jun 2005, 14:48
Napisal/-a cistak
sticky:men pa ko sem zakajen pase tak folk ko ni zamorjen in ne tezi stalno.more bit pozitiven folk da so debate,sale...drugac pa po nekaj letih kajenja sem ugotovil da mi spomin pesa samo tko(al sem zaklenil vrata,kam sem dal kluce)da bi pozabljal kje sem bil in podobno ali iz pred parih let to pa ne..
Re: SE OPAZUJETE?
Objavljeno: 23 Jun 2005, 14:54
Napisal/-a Gruver
mah, jest sem sprobaval daljše pavze, da bi videl kakšne spremembe, pa jih ni bilo. Edino kar je, ko sem počen, me pač jebe spomin

. Sam po urci ali dveh je okej.
Re: SE OPAZUJETE?
Objavljeno: 23 Jun 2005, 17:33
Napisal/-a volkds
jpjp gruvi...isto...pa mogoče mal se mal zmožnost komuniciranja z bolj nepoznanimi ljudmi zmanjša...
vsaj pr men...
ampak...itaq težko govorim....sm zadne cajte ...nam reku kolk...skoz počen...
tko da...se mi zdi da sploh ni razlike ...sam...edin k ne kadim...sm mal bl napet...tečn...če se lahko tko izrazm...
Re: SE OPAZUJETE?
Objavljeno: 23 Jun 2005, 17:51
Napisal/-a Strom
Od mene bi kr bežov poj oziroma podr rekord na 100 čez ovire
@Ares o tem bi se dal debatirat na velko in na široko sam mi zdele zarad znanih razlogov primankuje časa.
To kar je Stiks napisal je bil poglavitni razlog zakaj sm ga nehal pušit ker ne maram teh polovičarskih scen: nek mij blo kul nek mej paranoja grabla,včas mi pr fuku ni rinu,včas sm mel filing da me vsi gledajo.V treznem in pjanem stanju nimam takih problemov.Branje ljudi mi je pa itak dala narava in hit začutm kva kdo fura za eno sceno.Porajtov sm tut da se me hinavski folk izogiba kokr da nekak vejo da nism v njihovi bazi ali da me ne morjo iskoriščat...na kratko z ljudmi nimam slabih iskušenj in se štekam z vsemi.Za une k vem da so barabe tut ampak velik mn kokr z unimi k so res dobrega srca-to največ cenm pr človeku...sploh če je ženksa in ma reeeeeees ful velk-e još....oziroma srce
