Stran 1 od 1

Hašiš v pipi?

Objavljeno: 28 Jul 2005, 15:09
Napisal/-a tumzo
Pozdravljeni.Mogoče post na to temo že obstaja ampak ga po svojih najboljših močeh nisem našel.Torej...
Ali se hašiš lahko kadi v pipi?No ja v bistvu vem da se lahko ampak ali ni to malce nepraktična zadeva kar se tiče čiščenja pipe?Hašiš se namreč pomoje stopi in prime bowla.

Re: Hašiš v pipi?

Objavljeno: 29 Jul 2005, 01:58
Napisal/-a ble
Mah, u usakem primer se pipa prej al slej umaže, cajt k si ga pa uzamš za pucanje, pa nadomest cajt, k ga prežviš ob pipci in uživaš

Re: Hašiš v pipi?

Objavljeno: 29 Jul 2005, 22:06
Napisal/-a tumzo
Dons sm si kupu tole pipico.Zanjo sm plačal 1200 pa sm zraven dobil še 5 mrežic.Preizkušena pa upam d a bo tudi že danes ker nestrpno pričakujem stuff :/

http://www.mobisux.com/album/uploads/19638/DSC00404.JPG

http://www.mobisux.com/album/uploads/19638/DSC00405.JPG

Re: Hašiš v pipi?

Objavljeno: 30 Jul 2005, 00:11
Napisal/-a pesi
kje si jo kupu?

Re: Hašiš v pipi?

Objavljeno: 30 Jul 2005, 00:14
Napisal/-a tumzo
Nova trgovina Bazaar na Trubarjevi v Ljubljani.Ne moreš zgrešit.Zakon štacuna.Not majo vse živo od bongov, do pip, do knjig o marihuani.

Re: Hašiš v pipi?

Objavljeno: 30 Jul 2005, 10:14
Napisal/-a pesi
bom šu pugledat.si morm tud js kej tazga nabaut