Stran 1 od 8

ZACETNA VPRASANJA

Objavljeno: 16 Jan 2008, 19:47
Napisal/-a MIlena
Torej, jaz imam par zacetniskih vprasanj in vidis da ste tu kar poduceni o tem, tako da..
Osebno marihuane se nikoli nisem kadila, zanima pa me ce je za prvic skunk okej, ali je premocno? Pa tudi kolicina za zacetnika me zanima. Sama s tem se nimam nobenih izkusenj, tako da sem res laik na tem podrocju. Mogoce kakasna vasa izkusnja ko ste prvic kadili ali kakorkoli.
hvala za odgovore

Re: ZACETNA VPRASANJA

Objavljeno: 16 Jan 2008, 23:12
Napisal/-a Carlos_Mencia
zakaj v nizko? pomoje pa ne no? razen če ni Milena mladoletna oseba?

Milena zakaj bi pa sploh rada probala marihuano?

Re: ZACETNA VPRASANJA

Objavljeno: 16 Jan 2008, 23:18
Napisal/-a jazo
Quote:

zakaj v nizko? pomoje pa ne no? razen če ni Milena mladoletna oseba?

Milena zakaj bi pa sploh rada probala marihuano?




Dobro zastavljeno uprašanje res Carli. Me prov zanima odgovor na to . Uglavnm res..zakaj? trava? družba? al experiment? brez nje kej manjka?

ne odvračam od ničesar..ampak..samo svetujm in sprasujm..če je res potreba da začneš kadit?

lp

Re: ZACETNA VPRASANJA

Objavljeno: 17 Jan 2008, 06:32
Napisal/-a BIG
Quote:




ne odvračam od ničesar..ampak..samo svetujm in sprasujm..če je res potreba da začneš kadit?






To si zdej povedal kot da je to neka stvar da ko enkrat začneš ne morš več nehat

Re: ZACETNA VPRASANJA

Objavljeno: 17 Jan 2008, 10:17
Napisal/-a MIlena
Torej, ce bi rada poskusila zaradi druzbe, bi morala ze kar nekaj let prej, saj koliko vem mladina travo poskusi ze dokaj hitro. Moj osebni razlog je zgolj eksperimentiranje pri mojih enaindvajsetih letih, zgolj neka zelja. Seveda imam pomisleke, ampak vseeno me nekaj vlece da bi poskusila.

Re: ZACETNA VPRASANJA

Objavljeno: 17 Jan 2008, 11:52
Napisal/-a jazo
big..nism tko mislu. ampak pač. zakaj bi travo kadila? sej sm reku..pač experiment. uredu. tle se bi da pa spet poglablat..o stvarik jo začneš, pa je ne morš nehat. odvisn od človeka .

lp

Re: ZACETNA VPRASANJA

Objavljeno: 17 Jan 2008, 11:53
Napisal/-a Ledstorm
Ni ti treba kadit, ker tud jaz ne, le cannabis piškote rabš narest in to je to . Če le znaš pečt piškote, seveda

Re: ZACETNA VPRASANJA

Objavljeno: 17 Jan 2008, 12:44
Napisal/-a klen
Ma dej, keri debilni odgovori...jaz kadim, pa me vleče k temu da bi nehal po teh odgovorih.
Milena, če te vleče k eksperimentiranju je najboljš, da začneš kadit s kakšnimi kolegi, ki kadijo. Pa pazi, da boš izbrala takšne, ki ti želijo dobro, ne pa da te bi čim prej zadeli. Pravi kolegi te bojo znali pravilno usmerjat. Pa prvič ti ne priporočam mešat z alkoholom, poznam nemalo primerov, ko se je folku trava prav zarad tega zamerila.
Če pa nimaš nikogar ti pa rade volje pomagam

Re: ZACETNA VPRASANJA

Objavljeno: 17 Jan 2008, 13:05
Napisal/-a MIlena
klen hvala za odgovor Ja, imam namen poskusit s priajtelji, problem je v tem da bi rada sama pred tem vedela (priblizno) koliko lahko skadim za prvic, da imam neko samokontrolo. Pa take osnovne stvari, naprimer koliko casa priblizno po kajenju si se "zadet" in tako dalje...
hvala za odgovore se enkrat, lp