Stran 1 od 9

Zapohu bi se ga...

Objavljeno: 21 Nov 2010, 18:14
Napisal/-a Primozkr
Zdravo

Moj prvi post,upam da me bo kdo vsaj mal razumu
sem 22letnik,naveličal sem se življenja ker mi je vsakdan slabše no imam vse kar si želim tudi drag avto ki sem si ga dolgo želel ampak mi ne pomeni več NIČ!s starši sevsak dan bolj kregamo ker ni več toliko posla kot je bilo,s punco sva šla narazen k sem jo mel res fullllllll rad nudu sem ji vse ampak še premal ker me je šla varat,s komur govorim vsak sam jamra da ni dnarja da ni tega da ni onega tega sem sit do AMENA,hotu sem nardit samomor ampak je spodletel,zdej mi pa ostaja samo dvoje da nardim samomor al pa da se ga zapoham al pa zapijem jst tko živet nemorem več naprej k me itak noben nemara vsak bi se samo dru name ko jebe vse js nemorem večč kaj nej nardim??

Re: Zapohu bi se ga...

Objavljeno: 21 Nov 2010, 18:19
Napisal/-a cannaboy
zapohaj se ..........kakšen samomor si pa probo naredit pa kakšen avto maš če lahko vprašam

Re: Zapohu bi se ga...

Objavljeno: 21 Nov 2010, 18:23
Napisal/-a Primozkr
Mercedes E Avantgarde letnik 2006 kanta js bi rajš normaln laif,zalafu sem avtu u garaž pa itak ni blo nč razn glavobola...

Re: Zapohu bi se ga...

Objavljeno: 21 Nov 2010, 18:28
Napisal/-a weedster
cannaboy ti si taki idiooooot človek noo... še letnik avtiča napiši zravn ja ( pryzadet)

Simonceli: navij orta bombo, naloži neko chillout muziko pa čiliraj. Lajf je preveč lep, da bi ga prekino. Ne moreš kar, ko do neke ovire naletiš se poslovit od sveta glej ga... Potrudi se pa spremeni način kot ga živiš. Boli te kita, če te noben ne mara, sam sebe mej rad pa bo najlepše ... Pa glej ziher te majo lubice na okah samo malo moreš pogledat. Ni bla zdaj ta punca edina, še veliko jih bo... Star si komaj 22 let - človek doživel še nisi POOOOOLNO stvari, samo pomisli kaj te vse čaka hmmmmm ... Najdi si neki hobi, ki te bo držal gor, da neboš mislil na take smešne stvari.

Veš kak pravijo čas vse celi verjemi res je ... Čez pol leta se boš smejal totemu postu

Re: Zapohu bi se ga...

Objavljeno: 21 Nov 2010, 18:33
Napisal/-a iksd
deklet je na svetu 3 miljarde, avtov še več.... življenje je samo ENO!
lp
ps: avto lahko zamenjaš, punco tut, življenje?? zapohi se ga do amena pa malo premisli
za uvzpodbudo : http://www.youtube.com/watch?v=LanCLS_hIo4

Re: Zapohu bi se ga...

Objavljeno: 21 Nov 2010, 18:37
Napisal/-a Primozkr
Ja ni glih tko prej je blo vse tko lepo s punco sva bla skp tastari so bli kul zdej me pa vse zapušča in sem vedno bolj sam in zaprt vase mi je prov žov da majo te prokleti novodobni avtomobili katalizatorje in me ni pobral takrat pa je ker mam vsega čez glavo.

Pozabu sem še napisat da mi je umurla best frendica in birmanski boter v tem letu,birmanski boter je šu nardit samomor...

Prej sem mel avtomobilizem za hobi zdej mi je pa vse skp na bed

Re: Zapohu bi se ga...

Objavljeno: 21 Nov 2010, 18:42
Napisal/-a iksd
vse te stvari so te spravile iz tira in je logično da si ful na bedu.. ampak res je nesmiselno razmišljat o samomoru..22 let maš..še začeu nisi živet življenje, verjemi kot je že weedster reku čas zaceli vse rane. ne smeš bežati pred problemi ampak se jim moraš upreti. v večini primerov je to zelo težko ampak se moraš potruditi in vse skupaj preboleti.
fukn si bob marleya gor 24/7 pa boš meu čiz drugačen pogleda na vse skupaj
power of reggae
lp

Re: Zapohu bi se ga...

Objavljeno: 21 Nov 2010, 18:42
Napisal/-a fake_rasta
word.
modela nad mano sta vse povedala. podpis. ne obremenjuj se preveč

Re: Zapohu bi se ga...

Objavljeno: 21 Nov 2010, 18:52
Napisal/-a Primozkr
Problemov je iz dneva v dan več,včasih sem reku da gremo z novim dnem v nove zmage zdej pa da gremo v nove zgube

Pol nej pa še kdo reče da je svet normaln....pred 14dnevi kliče fotra od bratranca mtka k se že 15let niso vidl in kaj je rekla??najprej neki kok cajta se že nismo vidla pa to pol pa če ma dva jurja za posodt ja pizda a dons čist usi sam še izkuriščajo al kaj??????????

prov začel bom pit pa mal se bom zakadu kurc gleda ta svet

Re: Zapohu bi se ga...

Objavljeno: 21 Nov 2010, 18:54
Napisal/-a zero
Ti rabš psihijatra, ne pa da kle probleme pišeš. Pizda sej ma vsak probleme, pa jih ne razlaga po forumu. Eni še za jest nimajo, ti maš pa polno guzo vsega pa take pišeš. Po vsakem dežju posije sonce, sam času moraš dati čas.