vprašanje glede benkota (bhanga)
Objavljeno: 14 Mar 2013, 12:22
prvo kot prvo se opravičujem če je tako vprašanje blo kje odgovorjeno med recepti ampak je kar na dolgo tisto vse skup in iskat se mi po pravici povedano ne da.. verjetno si lahko mislite zakaj :P
barem moje vprašanje se glasi:
benko ki je bil dobro narjen tak da nas je 8 komadov spilo po 1,5 do 2 dcl, 2 od teh 8 pa tudi tam do 4dcl in jih je od teh 8 pol 6 komiralo je verjetno bil dober benko.. ampak smo tudi nekaj prišparali za 2 ki nista bla zraven takrat.. in nji2 pol ni sploh nič.. zdai pa moje vprašanje je dejansko zakaj? ali je mogoče da benko ko se ohladi zgubi svojo moč?
je to mogoče sploh? upam da bo vedo kdo ogovorit.. hvala..
barem moje vprašanje se glasi:
benko ki je bil dobro narjen tak da nas je 8 komadov spilo po 1,5 do 2 dcl, 2 od teh 8 pa tudi tam do 4dcl in jih je od teh 8 pol 6 komiralo je verjetno bil dober benko.. ampak smo tudi nekaj prišparali za 2 ki nista bla zraven takrat.. in nji2 pol ni sploh nič.. zdai pa moje vprašanje je dejansko zakaj? ali je mogoče da benko ko se ohladi zgubi svojo moč?
je to mogoče sploh? upam da bo vedo kdo ogovorit.. hvala..