Stran 1 od 2
Grit Weed
Objavljeno: 15 Jan 2014, 00:39
Napisal/-a MrBine
Mene zanima kako da ni nikjer na forumu omenjenega takoimenovanega "grit weeda". Torej kontaminiranega cannabisa. V zadnjem casu na ulici opazam, da je velika večina zelišča okužena z različnimi preparati in da se normalne, nekontaminirane trave sploh ne da vec dobit.
Iskreno povedano sem zelo zaskrbljen, ker je vcasih tezko tezko dolocit, ali je kontaminirano dokler ne pokadis.
V UK je bilo ze nekaj hospitalizacij, vec si lahko preberete tukaj:
gritweed.co.uk Ima kdo idejo kako preprečit zastrupljanje? Menim da vecina povprecnih uporabnikov sploh ne ve, da kadi nekaj, kar ni zraslo na rastlini, zato vrjetno tudi ni pravega upora.

Re: Grit Weed
Objavljeno: 15 Jan 2014, 09:49
Napisal/-a m00d
Star urbani mit.
Re: Grit Weed
Objavljeno: 15 Jan 2014, 23:45
Napisal/-a uros20
Ne kupovat od drugih preprosto

sam če tist človek res sam goji in da je res vredu kakovostna konoplja,ker zdej je itak že skor vsak diler še sami pa ne vejo nč ne kero vrsto majo nič od nič pa še vse strupen pfuj .
Re: Grit Weed
Objavljeno: 16 Jan 2014, 18:45
Napisal/-a MrBine
Nic prav veliko koristnih nasvetov. Vzgajat svojo je kaznivo dejanje, zahteva veliko dela in znanja. Najt nekoga ki goji, je pa tezko, glede na to da se to skriva kajne?
Tole so res mal hašišarski odgovori od vas.
Re: Grit Weed
Objavljeno: 16 Jan 2014, 19:19
Napisal/-a izzy
Odgovori so popolnoma logični, kaj pa si pričakoval da ti bo nekdo dal svojo oz. številko svojega dilerja? Če se ti zdi da roba tvojega dilerja ni OK pač najdeš drugega, roko na srce, to ni nič težkega. Sadit je prepovedano, da, ampak tudi kajenje je pa imam občutek da te to ne ovira preveč. Gojenje ne zahteva veliko dela in znanja saj če imate doma oz. ima kdo blizu tebe vrt/njivo bi kmalu ugotovil da se večina rastlin goji na bolj ali manj enak način.
Re: Grit Weed
Objavljeno: 16 Jan 2014, 20:10
Napisal/-a gozdar
@MrBine: Evo, ne-hašišarski odgovor na tvoje vprašanje kako preprečit zastrupitev: NE KONZUMIRAJ.
In sploh ne posedovat če si zakonsko zaveden.
Kakšno vprašanje, takšen ogovor.
Re: Grit Weed
Objavljeno: 18 Jan 2014, 09:53
Napisal/-a klop
Izzy kajenje v Slo ni prepovedano. Prepovedano je samo posedovanje konoplje. Teoretično, če bi imel joint privezan na štrikcu, in bil tako kadil potem nisi v prekršku. Sam verjetno bi te vseeno jebali.
lp,klop
Re: Grit Weed
Objavljeno: 18 Jan 2014, 10:06
Napisal/-a izzy
Vem vem samo hotel sem na hitro povedat point celotne zadeve.
Re: Grit Weed
Objavljeno: 18 Jan 2014, 13:22
Napisal/-a setheh
Ampak, če kadiš, moraš tudi posedovati - tudi če je "na vrvici" (kdo jo pa drži?). Tudi zadet biti ni prepovedano, ampak, če si zadet, si po vsej verjetnosti pred tem tudi posedoval.

Besedne igrice, vem. Dokler konoplja ne bo legalna, bo vedno prisotno nekaj tveganja pri tem početju.