OUTDOOR 2009

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
krso
Prispevkov: 499
Pridružen: 12 Sep 2008, 14:35

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a krso » 11 Apr 2009, 11:41

jst enostavno vržm v kozarc z vodo pa zmer use rata.

ZIKI
Prispevkov: 1229
Pridružen: 02 Mar 2008, 20:17

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a ZIKI » 11 Apr 2009, 14:38

Quote:

Če bi pa kalil v robčku vi verjetno po enem tednu vrgel v smeti.




Js vedno kalim v robčku in če so dobra semena je 100% , sj pomoje ni tak pomembno na kak način kliješ kar misli vzklit bo vzklilo kar pa ne pa nebo na nben način
Kaj nam bo svoboda govora ce noben ne slisi!?!

weedster
Prispevkov: 2319
Pridružen: 30 Okt 2007, 14:08

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a weedster » 11 Apr 2009, 14:54

Quote:

predvidevam, da sprašuješ za lsdjke
te moram razočarat, sem vzel zadnjih 5 semenk.
kupljeno bilo v cannajoyu.



lsd od barneys farm se lahko kupi tui v headshopu
<3 Mary Jane !

zorstat
Prispevkov: 229
Pridružen: 11 Jan 2009, 15:28

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a zorstat » 11 Apr 2009, 14:57

jaz dam v robcek,polijem zvodo,dam v vrecko,zalepim,da dihta,dam na temno mesto in zagotovljeno 100%,da ima da vse semenka vzklijejo.

racman
Prispevkov: 163
Pridružen: 05 Nov 2008, 16:46

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a racman » 11 Apr 2009, 17:37

pa kaj podpirate lenobo... outdoor 2009 ma že nevem kolk strani a vi se mente o tem kako se skali seme? pa dejte se zresnt. sej obstaja tema kako dati skalit semena.

boo1
Prispevkov: 581
Pridružen: 27 Jul 2006, 20:56

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a boo1 » 12 Apr 2009, 02:41

Quote:

pa kaj podpirate lenobo... outdoor 2009 ma že nevem kolk strani a vi se mente o tem kako se skali seme? pa dejte se zresnt. sej obstaja tema kako dati skalit semena.




sploh razumes o cem se gre? poglej
Quote:

hehe. Kalil sem jih v šotnih tabletah,kalčki so bli pa 14 dni iste velikosti največ 1mm.



ocitno mu jih je uspelo kalit a ne?

jap ne nabijaj offtopic ker mi zbijas high*

filipich
Prispevkov: 129
Pridružen: 09 Mar 2008, 12:08

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a filipich » 12 Apr 2009, 10:56

glejte kalenje res ni znanost..sam da je voda zravn semena pa ti vzklije, če hoče

krso
Prispevkov: 499
Pridružen: 12 Sep 2008, 14:35

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a krso » 12 Apr 2009, 11:31

ja pa tko kt so pr mitbusterjih dokazal rok musko non stop zravn poslušat

zacetek
Prispevkov: 859
Pridružen: 24 Mar 2009, 09:31

Re: OUTDOOR 2009

OdgovorNapisal/-a zacetek » 12 Apr 2009, 11:38

šota itak ni kriva da ne skali! tole je v šoti skalilo v 1 dnevu,vse skalile 100%



Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 10 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.