Stran 1 od 2

listi se sušijo

Objavljeno: 19 Feb 2007, 21:05
Napisal/-a five
pozdrav

imam problem sledeči.v postoru pribljižno 4.5 kvadratna metra,pregrajeno 3/4 in 1/4 v prvem so rastline na 12/12 v drugem pa vegetacija.v prvem na 12/12 mi je nastal problem,ker so se listi kar na enkrat začeli sušiti tako da postane rjav ter odpade.zalivam jih z destilirano vodo,sedaj že nekaj časa gnojim nič ker sem mislil da so dobile opekline.sedaj nevem več kaj bi bil vzrok?ventilatorja sicer nimam notri vendar temparatura nikoli ne preseže 21stopinj.ali kdo kaj ve?

Re: listi se sušijo

Objavljeno: 19 Feb 2007, 21:12
Napisal/-a sloskank
Quote:

pozdrav

imam problem sledeči.v postoru pribljižno 4.5 kvadratna metra,pregrajeno 3/4 in 1/4 v prvem so rastline na 12/12 v drugem pa vegetacija.v prvem na 12/12 mi je nastal problem,ker so se listi kar na enkrat začeli sušiti tako da postane rjav ter odpade.zalivam jih z destilirano vodo,sedaj že nekaj časa gnojim nič ker sem mislil da so dobile opekline.sedaj nevem več kaj bi bil vzrok?ventilatorja sicer nimam notri vendar temparatura nikoli ne preseže 21stopinj.ali kdo kaj ve?




prvo kot prvo zvišaj temperaturo! ob zaprtih lučeh je 18° idealno, ob odprtih pa le 21 skrajno premalo!

Re: listi se sušijo

Objavljeno: 19 Feb 2007, 21:33
Napisal/-a messino
... trenutno growam pri temperaturah ob prižgani luči max. 20.7, v temi pa min. 10.4, in zaenkrat vse dela vredu, celo presenetljivo okej. Biljke so 19 dni na cvetenju...

-five-
Ventilator si nabavi, obvezno-takoj!, + prpopaj kako fotko da vidimo situacijo.
-kak dolgo so na cvetenju?
-kolko močno luč imaš?
+ podobne oslarije-podrobnosti, malo več opiši...
-hmmm... čudn tič si mi ti...
Lp

re

Objavljeno: 19 Feb 2007, 21:34
Napisal/-a five
no sej nad rastilno je 25-27 pod hps 250w

Re: re

Objavljeno: 19 Feb 2007, 21:35
Napisal/-a five
kje pa fotko prpopam:( ne znam

Re: re

Objavljeno: 19 Feb 2007, 21:45
Napisal/-a sloskank
www.shrani.si

registriraj se, uploadaj fotko

potem pa ti zgeneria določene naslove.. prliepi

"link za foruma s predogledom"

Re: re

Objavljeno: 19 Feb 2007, 21:48
Napisal/-a five
evo probu? če je

url=http://shrani.si/?1902072137t[ubz.jpg][/url]


Re: re

Objavljeno: 19 Feb 2007, 21:50
Napisal/-a five













Re: re

Objavljeno: 19 Feb 2007, 22:19
Napisal/-a scythe
Preberi si tole POMOČ
Če znaš dober angleško ti bo pomagalo!

Re: re

Objavljeno: 19 Feb 2007, 23:42
Napisal/-a five
bl mal