Autoflowering Strains

Na splošno o vzgoji konoplje (vršičkanje, sušenje, semena itd.)
indorgrower
Prispevkov: 283
Pridružen: 26 Dec 2007, 17:42

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a indorgrower » 30 Maj 2009, 13:45

Quote:

3 tedne staro ... desni ded za levo še unknown:




hehe ^^, zgledajo zadovoljne = D

iloveoutdoor - fajn raste ; ), za outdoor ni kaj preveč za pričakovat = D

ExsTasY - uf jih pa maš = D, boš delo semena ? = D

No da ne bom smetil teme.. : ) prilagajam nekaj starih slikic v zvezi s temo ^^

















Ti lowryderji bi se mogli malo bolj razširit ,) Eni delamo na tem ^^

ajde ^^

quify
Prispevkov: 125
Pridružen: 24 Mar 2008, 13:01

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a quify » 30 Maj 2009, 16:29

Zdravo.
Imel bi eno vprašanje. Kaj bi mi priporočali, da vzamem Blue Ryder, Diesel Rider ali Lowryder #2 ? Jaz razmišljam o nakupu Blue Ryder-ja. Prosil bi za čimprejšni odgovor, da lahko čimprej naročim.
Hvala in lep pozdrav, quify.

ZIKI
Prispevkov: 1229
Pridružen: 02 Mar 2008, 20:17

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a ZIKI » 30 Maj 2009, 16:40

Odvisno kaj iščeš vsaka vrsta ma neke "posebne" lastnosti
Kaj nam bo svoboda govora ce noben ne slisi!?!

quify
Prispevkov: 125
Pridružen: 24 Mar 2008, 13:01

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a quify » 30 Maj 2009, 16:44

Res ne vem. Kupil bi jih, da vrt nafilam ker imam še dovolj prostora. Bi mogoče lahko za te tri naštete na kratko opisal njihove lastosti? Bi bil zelo hvaležen. Hvala & LP

ZIKI
Prispevkov: 1229
Pridružen: 02 Mar 2008, 20:17

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a ZIKI » 30 Maj 2009, 17:38

ena beseda google
Kaj nam bo svoboda govora ce noben ne slisi!?!

JamaicanPearl
Prispevkov: 1461
Pridružen: 23 Apr 2008, 15:13

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a JamaicanPearl » 30 Maj 2009, 18:18

If you want peace, prepare for war !

indorgrower
Prispevkov: 283
Pridružen: 26 Dec 2007, 17:42

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a indorgrower » 30 Maj 2009, 19:31

Quote:

quify http://lmgtfy.com/?q=blue+ryder



lol : ) zanimiva fora = )

Ok : )

Opazil sem to, da se je genetika še ohranila = D in imajo vsi moški bolj ali manj vsebnost thcja = D Naslednja serija je zagotovljeno zasnežena ^^







Še ženske = D

1.


2.


3.


4.


5.


6.


...


To je to, trenutno ^^

fishxl
Prispevkov: 255
Pridružen: 20 Okt 2008, 10:35

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a fishxl » 31 Maj 2009, 10:36

hej jz mam se doma 16 semen low1. pa 5 semen big bang krizan z lovicam 1

kolk kj mislete da bi dubu vn
(pogoje bojo imel kvalitetne)

fishxl
Prispevkov: 255
Pridružen: 20 Okt 2008, 10:35

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a fishxl » 31 Maj 2009, 10:37

aja pa se to kolk rab lowic zemlje??


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 3 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.