Quote:
3 tedne staro ... desni ded za levo še unknown:
hehe ^^, zgledajo zadovoljne = D
iloveoutdoor - fajn raste ; ), za outdoor ni kaj preveč za pričakovat = D
ExsTasY - uf jih pa maš = D, boš delo semena ? = D
No da ne bom smetil teme.. : ) prilagajam nekaj starih slikic v zvezi s temo ^^
Ti lowryderji bi se mogli malo bolj razširit ,) Eni delamo na tem ^^
ajde ^^










