Stran 1 od 3
Cesa me lahko obtozijo v tem primeru ?
Objavljeno: 21 Maj 2008, 16:22
Napisal/-a daniel1941
lp, imam tko narejeno, da v primeru ce bi krimici poskusal skatle v katerih raste trava odpret, da use skupaj zagori in to zelo ... tko, ne dobijo nic iz tega ... ampak oni bi najbrs lahko vidl, da to gori itd...
Zanima me cesa me lahko v tem primeru obtozjo ? Oni trave nebi niti vidl ker mam narjen, da ce nekdo narobe pride v sobo da v parih sekundah use skup zgori, torej kaj mi lahko v tem primeru dokazejo ?
Hvala.
Re: Cesa me lahko obtozijo v tem primeru ?
Objavljeno: 21 Maj 2008, 16:33
Napisal/-a mexicano
Kaj hočeš ti sobo skurt?

Pol naredi tako da ne bo zgorelo ampak eksplodiralo da zihr nebojo nč vidl

Re: Cesa me lahko obtozijo v tem primeru ?
Objavljeno: 21 Maj 2008, 16:48
Napisal/-a lasulja
Lahko te obtožijo ogrožanja sebe in drugih, pa če kakega opeče povzročitev poškodbe pa še česa drugega, tako da si na koncu u večjem dreku kot da ti dobijo kilo ganje
Re: Cesa me lahko obtozijo v tem primeru ?
Objavljeno: 21 Maj 2008, 17:24
Napisal/-a daniel1941
ne gre se tuki samo za kilo ganje, in noben nebi pomoje bil v nevarnosti zanima me samo ce me lahko obtozjo cesarkoli, ce se pred njihovim nosom usa ganja "skuri".
Re: Cesa me lahko obtozijo v tem primeru ?
Objavljeno: 21 Maj 2008, 22:49
Napisal/-a satanicrazgo
po moje ti nimajo nič
edina stvar ki mi pride na misel je ta
da bi skušali ugasniti ogenj
in potem bi šli capsi na thx test
in bi ugotovili da je bila tisto trava tako in tako bla bla bla..........
u glavnem ti nimajo kaj
Re: Cesa me lahko obtozijo v tem primeru ?
Objavljeno: 21 Maj 2008, 22:52
Napisal/-a botanic
taprav magajver si daniel

kok maš pa to uštiman d ti use zgori, dej kako slikco gor kr me res zanima

Re: Cesa me lahko obtozijo v tem primeru ?
Objavljeno: 22 Maj 2008, 00:13
Napisal/-a InViSiBLe
bi že našli nekaj thc-ja in potrdili, da si imel laboratorij za gojenje trave.
Re: Cesa me lahko obtozijo v tem primeru ?
Objavljeno: 22 Maj 2008, 01:11
Napisal/-a daniel1941
pa se lahko izgovorim, da sm mel neki gramov ... oziroma se sklicujem na to, da nimajo dejanskih dokazov ?
Pa, ce bi slucajno do tega prslo kaksna kazn me caka? nism pa v preteklosti imel nobenih prekrskov oziroma cesarkoli.
Re: Cesa me lahko obtozijo v tem primeru ?
Objavljeno: 23 Maj 2008, 04:08
Napisal/-a jazo
jah no.use skp mi je mal smešno in po eni strani zanimivo. sej trava se kr dobr voha..k gori. tko d, če ne bi vidu, bi pa zavohal...:) . ne vem no..zanimiv sistem. tut jst bi ksno slikco rd vidu

.
lp
Re: Cesa me lahko obtozijo v tem primeru ?
Objavljeno: 26 Maj 2008, 12:31
Napisal/-a prodigy
ja ja vohal bi se. in bi te loh obtozni unicevajne dokaznega materiala...